filiptucek filiptucek komentáře u knih

Synové osudu Synové osudu Darren Shan (p)

Moje první dočtená série a pocity mám jako na konci Titanicu. Jestli tohle něco překoná, tak se už asi fakt rozbrečím. Každá kniha ze série pro mě byla samé překvapení. Pořád jsem si zkoušel vymýšlet různé konce, ale musím přiznat, že jsem se ani jednou netrefil. Zvraty naprosto dokonalé, nečekané. Knihu jsem přečetl za den a něco, jelikož stránky jenom létaly, nešlo to zastavit :D Pro mě srdcovka a myslím, že to tak i zůstane. Všechen respekt autorovi, smekám!

21.02.2018 5 z 5

Upíří kníže Upíří kníže Darren Shan (p)

Zatím nejsilnější a nejnapínavější kniha z celé série. Měl jsem co dělat, aby mi ke konci neukápla slzička.
Jsem poctěn, že můžu číst tvoje knihy, Darrene. :-)

21.08.2015 5 z 5

Psycho Psycho Robert Bloch

Fakt výstižný název. Závěrečná scéna ve sklepě byla supr. Číst to večer, tak se aj leknu :-D
Kniha pěkně propracovaná do nejmenších detailů :)
Jsem rád, že jsem si mohl knihu přečíst ještě před filmem :)

20.08.2015 5 z 5

Démon a zloděj Démon a zloděj Darren Shan (p)

Většina času ztrávená na různých světech, vesmírech nebo jak se tomu říká, mi přišla celkem nudná. Proto se mi poslední hra "pojmenuj zloděje" četla už stěží a některé části, kde autor popisuje polohu postav, sem často nechápal a nedokázal sem si je představit ( což mě mrzí ). Ale jinak se mi kniha četla stejně dobře jako tomu bylo u prvního dílu a jsem rád, že se tam objevilo víc magie než u prvního dílu. Konec mě překvapil a navnadil mě na další díly, do kterých se s chutí pustím co nejdřív to půjde :-)

18.03.2015 5 z 5

Upíří hora Upíří hora Darren Shan (p)

Po třech předchozích dílech, byla tato kniha poklidná na čtení, stránky se otáčely sami, ostatně jako u všech Darrenových knih :) Jsem rád, že se autor nachvilku pozastavil a zasvětil mě do světa upírů :) SPOILER : Nejvíce mě z celého dílu asi nadchlo, že konečně promluvil jeden z nárudku. Rád bych se o nich a pánovi Suddovi dozvěděl v dalším díle víc :)

13.08.2015 5 z 5

Bec Bec Darren Shan (p)

Konec jsem opravdu nečekal. Je to změna od předchozích dílů. Kniha se mi líbila.

07.06.2015 5 z 5