fiki64 fiki64 komentáře u knih

Radosti zimy Radosti zimy Jeff Kinney (p)

Tato kniha vypráví o příběhu jednoho kluka který zažívá samé dobrodružství, ale také i průšvihy nebo se někdy ztratí se svým nejlepším kamarádem Rowleym.
Překvapilo mě že nemá vůbec rád zimu. Radši jen sedí doma a hraje videohry.
Nejvíc mě bavila velká sněhová bitva která byla proti druhé půlce ulice protože bydlí v Surreystreet která je rozdělená na dvě poloviny- na kopec a na rovinu a kopec a rovina se navzájem nesnášejí a proto udělali velkou sněhovou bitvu.
Tuto knihu doporučuji, protože jako všechny ostatní díly je velice zábavná a zajímavá ale, je i docela dlouhá, ale přečtete ji za chvilku.

09.01.2019 5 z 5

Volání rodu Volání rodu Eduard Štorch

Tato kniha je velice zajímavá, napínavá ale pro ty kteří mají rádi psi i docela smutná. Je to kniha o pravěku.
Celá kniha mě velice zaujala a bavila.
Tuto knihu rozhodně doporučuji, pro ty co mají rádi pravěk. Tato kniha mě zaujala tím ze celý příběh dopadl dobře.

07.11.2018 4 z 5

Chlupatý a nebezpečný Chlupatý a nebezpečný Skottie Young

Úkol vypracujte sem:
Skottie Young
Jake Parker

Příběh se odehrává v celém vesmíru a na různých vymyšlených planetách.
Celý příběh je velice napínavý, ale někdy se stane že je policie nebo jiní nepřátelé chytí.
Nejvíc mě zaujalo když Rocketa zavřeli do vězení, ale protože to je Rocket tak se dostal zpátky na svobodu. Dostat se ven bylo docela těžké, ale zvládl to díky jeho kamaráda Groota.

Je to komiks který mě bavil ze všech nejvíc a bylo to velice napínavé.
*****

17.09.2018 5 z 5