fes fes komentáře u knih

Zápisky Paula Bruntona 2: Hledání Zápisky Paula Bruntona 2: Hledání Paul Brunton

Je mi líto, ale tento, stejně jako další zde uváděné tituly P. Bruntona, nepřeložil Karel Wenfurter. Dokonce byly napsány (v originále) až několik desetiletí po Weinfurterově smrti.

08.02.2011

Zápisky Paula Bruntona 3: Cvičení pro hledání, relaxace a ústraní Zápisky Paula Bruntona 3: Cvičení pro hledání, relaxace a ústraní Paul Brunton

08.02.2011

Zápisky Paula Bruntona 4, část 1: Meditace Zápisky Paula Bruntona 4, část 1: Meditace Paul Brunton

08.02.2011

Zápisky Paula Bruntona. Svazek 4. Část 2, Tělo Zápisky Paula Bruntona. Svazek 4. Část 2, Tělo Paul Brunton

08.02.2011

Zápisky Paula Bruntona. Svazek 5, Emoce a etika / Intelekt Zápisky Paula Bruntona. Svazek 5, Emoce a etika / Intelekt Paul Brunton

08.02.2011

Zápisky Paula Bruntona 1: Perspektivy Zápisky Paula Bruntona 1: Perspektivy Paul Brunton

Hřmící stádo Hřmící stádo Zane Grey

Připomínám brožované vydání z r. 1973, Románové novinky sv. 196, překlad Roman Řeřicha, docela pěkné ilustrace Radim Malát

Jezdci purpurových stepí Jezdci purpurových stepí Zane Grey

Gray je skutečně původní jméno Z. Greye

Něco v síti Něco v síti Vlastimil Marek

A co když ne.....???

29.01.2011 1 z 5

Tři stigmata Palmera Eldritche Tři stigmata Palmera Eldritche Philip K. Dick

Podle kritik, které jsem četl, jeden z nejslabších Dickových románů. Shodou okolností první, který se mi od něj dostal do rukou a v důsledku jeho četby jsem si pořídil vše, co od Dicka česky vyšlo a vychází. Světy jeho vizí jsou podivné, přitom tak převědčivě a známě lidské, plastické a uhrančivé. Jejich obrazy nebo pocity vám zůstanou v mysli, i když už obsah díla zapomenete.

30.11.-0001 4 z 5