Zápisky Paula Bruntona 3: Cvičení pro hledání, relaxace a ústraní

Zápisky Paula Bruntona 3: Cvičení pro hledání, relaxace a ústraní https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47000/cviceni-pro-hledani-relaxace-a-ustrani-47000.jpg 5 5 2

Cvičení pro hledání oslovuje ty, kteří chtějí vědět něco o svém nitru a o technikách sebezkoumání. Soubor disciplín, cvičení a technik, užitečných pro vlastní duchovní rozvoj. Relaxace a ústraní se obrací k naléhavé potřebě dnešní doby vyvažovat horečné tempo a stoupající napětí záměrně pěstovanou psychohygienou. Je praktickým poučením, jak vyrovnávat činnost orientovanou ven osvěžujícími obdobími tvořivého vnitřního ticha.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Iris RR

Practices for the Quest, Relax and Retreat

marek999
09.12.2015 5 z 5

Je to moje první kniha od P.B. Čtu ji velmi pomalu, možna stránku nebo více za týden, není to kniha, kterou lze přečíst plynule a mít z ní velký užitek . Po několika měsících mohu řící, že jeho myšlenky dávají podnět k zamyšlení a jsou zapsány výstižně bez zbytečné omáčky. Kdo jde po této cestě jistě ocení tyto výstižné myšlenky jako náměty pro zamyšlení na své cestě.

fes
08.02.2011

Je mi líto, ale tento, stejně jako další zde uváděné tituly P. Bruntona, nepřeložil Karel Wenfurter. Dokonce byly napsány (v originále) až několik desetiletí po Weinfurterově smrti.