Evil-Doer Evil-Doer komentáře u knih

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Knížka je moc pěkná, možná až moc zdlouhavé popisy na můj vkus (hlavně sexu, ale na druhou stranu, u sexu není nikdy dost popisu), ale upřímně, s Nabíječem se to moc nedá srovnávat. Nabíječ je jiná liga.
Ale jedna myšlenka, která napadla Grace mě naprosto nadchla - dát Holly a Lanea dohromady... mňam... to bych si určitě přečetla.

08.05.2014

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Dobrý díl. No, když vezmu v potaz, že jsem se musela trochu přemáhat abych ho přečetla... ale jo. Čte se to skvěle. Autorka má velmi zvláštní a osobitý styl. Hambaté scény umí parádní, ačkoli to po čase ztratí ten správný šmrnc, co byl na začátku (no jo, první díly jsou přece jen první díly).
Co se Payne a Mannyho týče, upřímně žádné překvápko a i když jsem se pobavila některými scénkami, tak mě spíš zajímá Quinne a Blaylock(no, jak často narazíte v upírské knížce na gaye?) a musíme si přiznat, že by se Quinee měl zamyslet nad svým jednáním, protože my prostě chceme nějakou pořádnou scénku mezi těma dvěma.
Jane a Vishous? Jaj, ti dva mě bavili. Ty nesmyslné hádky umí čtenáře zahřát u srdce.
Jo a jedna silná poznámka... ÚNOS. Jako opravdu, už ztrácím přehled kolikrát tam koho unesli, ale začíná mě to nudit. Ale tak jo. V podstatě kromě únosu už zná autorka jenom jeden ending a to je smrt (no ten většinou následuje z mrtvých vstáním - detail).

06.03.2013 4 z 5