Evatko Evatko komentáře u knih

Včera jsem knížku dočetla a pořád se nemůžu smířit s tím, že je po všem a žádná další Lisbeth nebude, je to obrovská škoda. Poslední díl považuju jednoznačně za nejlepší z celé trilogie a jednu z nejlepších knížek, co jsem četla.

05.08.2014

Už dlouho jsem měla tuhle knížku v oku, ale u nás v knihovně ji měli stále rozpůjčovanou a kupovat jsem si ji nechtěla. Na audiotéce jsem na ni narazila a stáhla si kapitolu zdarma, po pár minutách mě skvělý příběh a ještě lepší hlas Martina Stránského donutil si koupit knížku celou. A byl to skvělý počin, doma jsem se často smála na celé kolo a v MHD jsem se musela krotit, aby mě lidi neměli za blázna :) Už dlouho jsem se u knížky tak dobře nepobavila a určitě si ji koupím i v papírové podobě. Všem vřele doporučuji ;)

13.02.2014 5 z 5

Padesát stínů Evy Padesát stínů Evy Rossella Calabró

Jsem odpůrce všech stínů a odstínů, ale tuhle knížku jsem dostala, tak jsem se rozhodla ji přečíst. Knížka mě nijak neoslovila a nenadchla. Mám sice ráda sebeironii, ale tohle mi přišlo místy až trapné a některé výrazy mě přímo iritovaly.

10.01.2014 1 z 5