Emilie.Black Emilie.Black komentáře u knih

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Veľmi som sa tešila na čítanie tejto knihy, pretože od Maasovej mam prečítané Dvory aj Trón. Čakala som, že to bude na podobný štýl ako predošlé série a niektoré veci sa ako keby kopírovali čo mi ani veľmi nevadilo (Maasovej víli svet je geniálny) , bolo to obohatené o moderné technológie emaily, mobily čo príbehu dodali niečo nové a zaujímavé. Najprv som sa s tým nestotožňovala ale postupne som si na to zvykla. Jediné čo ma sklamalo bolo, že som sa tešila že budeme mať konečne ako tak normálnu hrdinku bez všetkých tých nadprirodzených schopností a nakoniec to dopadlo ako to dopadlo. Viem, že to bude mať v ďalších častiach opodstatnenie ale aj tak, tých jednoduchých hrdinov bez schopností akosi v knižnom svete už postupne ubúda.
Napriek tomu, však bola kniha skvelá. Postavy boli premyslené, všetko na seba pekne naväzovalo a vzťah medzi Bryce a Danikou bol jednoducho nádherný.

24.03.2021 5 z 5

Slepý život Slepý život H. J. Bornemisza

Táto kniha ma úplne dostala, nevedela som sa od nej odtrhnúť. Opis prostredia úžasný, postavy skvelé - zamilovala som si Zaeona a dej neskutočne prepracovaný. Pre mňa je toto momentálne najlepšia kniha akú som za posledný čas čítala a len ju môžem odporúčať. ♥

17.03.2021 5 z 5