Eliška12577 Eliška12577 komentáře u knih

Smysluplné vztahy: Klíč ke svobodě Smysluplné vztahy: Klíč ke svobodě Michal Bartoš

Kniha je neskutečně přesná a pravdivá. Žádné zbytečné recepty na štěstí a univerzální rady, ale pochopeni sebe sama a pěkný "kopanec" v podobě toho, co fakt teda chci. Jestli furt tohle trápení, nebo opravdovou pohodu. Pochopení, že je to všechno vlastně strašně jednoduchý, jen odhodit strach. K tomu pochopení skutečnosti, proč jsem ve spoustě vztahů byla jen rohožka, služka která se stejně nezavděčila. Ta kniha je opravdu neskutečná. Libí se mi ze nic nenutí, nenalhává, ale prostě "nakopává" a ukazuje směr, protože dokázat to stejně nakonec musíme my sami. Na konci knížky mi ukápla i slza, když se tam tak hezky píše, ať každý žijeme svůj život a jdeme vlastní cestou. Normálně mne to rozbrečelo, jak konec nějakýho fakt hodně dobrýho filmu. Četla jsem to 2x. Byla vhodná doba si ji přečíst. Eliška

20.11.2018

Zrozeni k propojení Zrozeni k propojení Michal Bartoš

Kniha opravdu přináší zcela nový druh uvědomění a pohledu. Hluboce a uceleně popsaná ženská a mužská cesta mi přinesla mnoho aha momentů k pochopení sebe i druhého pohlaví. K tomu úplně nové pohledy na sexualitu, rodinu, na možnost utváření vlastního života….
Skvěle zpracovaná struktura knihy umožňuje velmi silný zážitek z četby, protože to není jen čtení. Informace jdou opravdu do hloubky a mohou měnit vaše nastavení. Samozřejmě pokud je čtenář otevřen k takovému transformačnímu přístupu.
Můj přítel například začal čist mužskou cestou, dočetl knihu až do konce a pak se vrátil k úvodní ženské cestě. Jak řekl, umožnilo mu to lépe pochopit hloubku ženských témat.
Terapeutické karty knihu skvěle doplňují a umožňují ještě hlubší pochopení aktuálního tématu, které čtenář řeší. Doporučuji ale nejprve přečíst knihu a pak používat karty. Moje zkušenost je, že pak to přináší úplně jiné (hlubší) pochopení.

29.12.2021 5 z 5