Elfuck Elfuck komentáře u knih

Hněv andělů Hněv andělů John Connolly

Knihu jsem našla pod fantasy tím pádem mě zklamala už v začátku protože fantasy i nadpřirozeno běželo 3 km okolo. Občas se o něm zmíní, ale stejně rychle zmizí ze scény. Spoustu pro příběh nepodstatných historek, životních osudů...Neustálé přeskakování do minulosti, na jinou osobu. Kdyby jsme se drželi toho co bylo pro vývoj příběhu důležité máme 20 stránkový časopis. Čekala jsem, že alespoň bude zajímavě vymyšlený konec který vzal autor letem světem. Je tedy pravda, že jsem předtím nic o Parkerovi nečetla, ale po tomhle dílu asi ani nemám chuť něco zjišťovat. Dávám hvězdu za Sběratele a Liat.

19.10.2018 2 z 5

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Opravdu originální fantasy svět na který jsem v žádné jiné knize ještě nenarazila. První knížka je spíš o seznámení s životy hlavních postav. Což se určitě dalo zkrátit, ale životy jim vymyslel dost zajímavé na to abych tuto první knihu brala jako odpočinkové čtení. Nicméně si myslím, že to mohlo dost čtenářů odradit od pokračovaní. Teď už nic nebrání tomu aby se v druhé knize vše rozjelo a jsem zvědavá jaké osudy si pro tohle trio autor vymyslel.

10.10.2018