elenagabi elenagabi komentáře u knih

Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše Miroslav Ivanov

Po přečtení knihy bych měla spoustu otázek, ale také se mi hodně věcí potvrdilo hlavně ta šílená doba od konce války do února 1948 a pak ten hrozný úpadek všeho nechápu kde Jan bral síly tolik křivd proti jeho osobě.. Tuto knihu rozhodně doporučuji a taky si zajet do Zlína a projít si Baťův areál velká škoda, že oba bratry potkala tak velká nepřízeň osudu..

18.04.2024 5 z 5

Prokletí rodu Prokletí rodu Ilona Dobrovolná

Skvělá detektivka a tajemství z minula to mám ráda dobře se to četlo mohu jen doporučit hlavně těm co nemají rádi drastické krváky

19.12.2022 4 z 5

Bouře Bouře Kristina Ohlsson

Kniha celkem šla, ale žádná Topka jen jsem čekala víc přírodních jevů, když psali atmosférická detektivní série....

10.10.2022 4 z 5

Slyšet jeleny zpívat Slyšet jeleny zpívat František Šmehlík

První část knihy skvělé konec překombinovaný a na mě dost drsný

27.03.2021 4 z 5

Czerninové Czerninové Pavel Juřík

Skvělá kniha pro všechny kdo se zajímají o historii na linii rodu jsou popsány historické události českého království až po součastnost. Kdo hoví historii oživí si znalosti dozví se spoust zajímavostí rodu. A kdo tomuto žánru moc nefandí knihu doporučuji také třeba jako skvělý typ na výlety

24.03.2021 5 z 5