ela_kpop_lover ela_kpop_lover komentáře u knih

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Panebože, tohle... tohle byla teda vážně síla! Proboha, jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla, a to jsem jich přečetla hodně. Absolutně jsem se zamilovala do Kaze, do Niny a potom i do Matthiase. Inej mě charakterově příliš nezaujala. Ovšem Jesper s Wylanem, to nejde ani popsat jak moc je zbožňuju. Tvoří spolu naprosto dokonalý roztomilý pár a celkově Jesper je mi velmi sympatický. Všichni, kdo mají rádi fantasy a už jim vadí ta láska všude, sáhněte po této knize, protože lásky tu moc není, jde o to napětí, dobrodružství a naprostá nevědomost o pokračování. Miluju tuhle knihu a ráda si ji přečtu znovu. ❤

25.08.2019 5 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Za mě špičková kniha. Marche a Edyona jsem si zamilovala okamžitě, kdežto k Tash nebo Gravellovi jsem si musela najít cestu. Ovšem ke Cathrine jsem ji nenašla a pochybuju, že vůbec najdu. Působila chladně, nesympaticky a celkově vůbec jsem ji neměla ráda. Její linie mne však bavila. Stejně tak i Ambrose. Úplně bez charakteru, chladný a ničím zajímavý. Musím zmínit i nádherný obal knihy. Moc nádherný. Rozhodně nelituju, že jsem si ji koupila a moc se těším na druhý díl.

25.08.2019 5 z 5