Ehnes Ehnes komentáře u knih

Skrýš na konci útesu Skrýš na konci útesu Laura Walden

zamáčkla jsem i slzičku - ve Skotsku jsem strávila s manželem krásných 5 týdnů, mnohé z míst znám, čas od času jsem měla pocit, že cítím tu vůni rašeliny. Hezké, odpočinkové čtení, jen mě mrzí, že si pan Dufek při překladu dovolí taková faux pax jako je viskový bar ... a to vícekrát

17.05.2016

Výhra Výhra Patricia Wood

tak trochu Forrest Gump - nadherne, doporucuji precist, IQ opravdu neni vse

27.09.2014 5 z 5

Kacíř Kacíř Carlo Adolfo Martigli

zvlastni kniha, narocna na pozornost, asi ne pro kazdeho. Urcite se k ni jeste jednou vratim, abych si ji poradne vychutnala, napoprve mi urcite neco uniklo

10.05.2014 4 z 5

Věčná sláva Věčná sláva Michelle Moran

Ty "egyptske" se mi libily vic, ale i tak velice pusobive, ctive, historie voskovych figurin a Fr. revoluce.

10.05.2014 4 z 5

Faraonova pomsta Faraonova pomsta Elizabeth Peters (p)

Elisabeth Peters jako obvykle nezklama, skoda jen, ze u nas nevychazeji jeji knihy poporade, ale za to autorka nemuze :-)))

dovolim si citovat:
"Vetsina muzu je v kritickych situacich uzitecna a dokaze je vyresit. Je vsak nesmirne obtizne je presvedcit, ze konkretni situace skutecne dospela ke kritickemu bodu."

05.01.2014 5 z 5

2012: Tajemství křišťálové lebky 2012: Tajemství křišťálové lebky Ceri Louise Thomas

Perfektni, strhujici kniha, jen ke konci mi trochu vic sklouzla do duchovna, jako by to psal nekdo jiny, ztratilo to trochu spad, ale urcite stoji za precteni

05.01.2014 4 z 5