DYRKA98 DYRKA98 komentáře u knih

Moc Moc Rhonda Byrne

Absolutní BESTSELLER všech dob!!!!!! Knihu jsem přečetla mockrát a určitě ne na posled!
Stručné sdělení božských myšlenek! Jen doufám, že kniha nepadne za sto let v zapomnění a bude trvalým poselstvím pro milion dalších generací!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hrdina Hrdina Rhonda Byrne

Kniha, která motivuje každého, aby každý den ŽIL a ne přežíval!!! Jít opravdu cestou rychle, ne pomalu a stihnout toho co nejvíc!!!!!!! Tak to má být! Děkuji moc autorce, a přeji knize věčnost!!!

Zákon rezonance Zákon rezonance Pierre Franckh

Krásná kniha, která má moc. Přeji autorovi, aby jeho knihy byly věčné! - A nikdy nespadly do zapomění!

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

ČAROVÁNÍ pozitivních věcí, je super příloha pro mě!!! Funguje to na 100%!!! Tedy aspoň mě!!! Děkuji za za knížku.

03.07.2017 5 z 5

Příběhy o přáních pro potěchu duše Příběhy o přáních pro potěchu duše Pierre Franckh

Knížka je SUPER, Zázrak!!! Všechny knihy od autora jsou TOP!!!

03.07.2017 5 z 5

Přejte si jednoduše, ale úspěšně! Přejte si jednoduše, ale úspěšně! Pierre Franckh

Nejvíce krásná kniha, co mě změnila život. Všechno se plní takřka hned!!! Nejvíce doporučuji!!!

03.07.2017 5 z 5

Prostě si to přejte, a to s lehkostí Prostě si to přejte, a to s lehkostí Pierre Franckh

Kniha, která mi obrátila způsob myšlení. Jsem plná lásky a přání se mi SKUTEČNĚ plní!!! Myslela jsem, že za přáním se musí tvrdě jít, ale svůj postoj jsem změnila, když jsem zjistila že svět SKUTEČNĚ JE továrna na splněná přání!!!

Cesta k dosažení nesmrtelnosti Cesta k dosažení nesmrtelnosti Leonard Orr

Opravdu úžasná kniha, která mě dost zaujala a můžu jen DOPORUČIT!!!