druzickaster druzickaster komentáře u knih

Z útulku až k moři na kole se psem Ernestem Z útulku až k moři na kole se psem Ernestem Lucie Kovaříková

Četl jsem s dětmi, byly obě nadšené. Ernestovy komentáře bavily nejvíc :), ale i dospělí si přišli na své. Prostě styl psaní zážitků z cest Lucky a Michala jsou bezkonkurenční.

01.06.2017 5 z 5

Pod oblohou jižního kříže Pod oblohou jižního kříže Lucie Kovaříková

Přečteno jedním dechem za necelé dva dny. Tvorba nadpisů se mi líbila, byly vtipné a úderné :) Foto dokumentace, rady na cestování, zkrátka vše co musí mít dobrý cestopis.

03.05.2017 5 z 5

Vražda v Amsterodamu: Smrt Thea van Gogha a meze smířlivosti Vražda v Amsterodamu: Smrt Thea van Gogha a meze smířlivosti Ian Buruma

Musím říct, že jsem ke knize přistupoval s despektem. Ovšem po přečtení jsem mile překvapen. Kniha je velmi korektní a hlavně popisuje problematik vyváženě a bez předskudků ani k jedné straně.

27.04.2017 5 z 5

Nůše střepin Nůše střepin Karel Vaněk

Povídky typicky Vaňkovské, ale krapet mě zarazilo, že v knize je i několik povídek z knihy Kráva matky Ungrové a také z pokračování Švejka.

23.10.2016 4 z 5

Přes ledové království do zeleného pekla Přes ledové království do zeleného pekla Lucie Kovaříková

Kvalita pokračuje, výborný cestopis, čte se to samo. A hurá na další díl.

15.05.2017 5 z 5