Dota. Dota. komentáře u knih

Divergence Divergence Veronica Roth

Jako první jsem viděla film a říkám si "Panebože to je super!". Líbila se mi myšlenka, postavy, všechno. Knížku jsem musela mít. Okamžitě. Knížka byla lepší jak film, ale tak to už prostě bývá. Četla se sama a z rukou jsem ji nemohla odtrhnout. I když jsem ji četla už tak před necelými 2 roky pořád ty dojmy a vše okolo toho jsou ve mě. Tris se mi zamlouvala jako mladá dívka se silnou vůlí dokázala jít do jiné frakce i přes to, že se její původní frakce od té nové dost lišila. A Čtyřka? No to bych tady byla asi do zítřka psaním o něm. Je drsný a přitažlivý, ale dokáže být i jemný, milý, skromný. Prostě Bomba. Doporučuji!

25.01.2016 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Nejdříve jsem ani nevěděla jestli si ji chci přečíst. Bylo to spíš tak, že jsem byla v knihovně a náhodou se mi dostala pod ruku tak jsem ji vzala a šla. Celý obsah knihy byl pro mě překvapením, protože jsem si nepřečetla ani zadní stranu obálky. Začala jsem vlastně číst hned jak jsem došla domů. Hned mě naprosto a doslova pohltila. Musela jsem vědět víc a víc, dost mě to zajímalo. A taky Kaidan byl jeden z bodů na který jsem se rozhodně nemohla jen tak vykašlat. Hlavní hrdinka byla v prvním díle dost citlivka, ale dostala se z toho holka, pak jsem ji měla ještě radši. Líbilo se mi jak nevinná je. A Kaidan? Panebože to je syn nebes (s trochu blbými zlozvyky :D), hned jsem si ho zamilovala, hltala jsem každé slovo co řekl, nebo co udělal, všechno jsem na něm zbožňovala. Já být Annou... :D Takže myslím že je to jasný. Každá dospívající slečna, nebo kdokoli jiný, by si tuto knížku měl rozhodně přečíst. Námět skvělý, kniha je čtivá, vtipná, romantická. Jedna z mích nejoblíbenějších.

20.02.2016 5 z 5