doma177 doma177 komentáře u knih

Spievajúce srdce Spievajúce srdce Vojtech Mihálik

Obrovský prerod básnika, z pôvodnej sociálnej tematiky prechod k socialistickej, schématizmu. Je to síce poznačené vtedajšími spoločenskými podmienkami, no zbierka podľa mňa nemá vysokú hodnotu.

02.03.2013 1 z 5

Láska si nevyberá Láska si nevyberá Katarína Gillerová

Kniha o láske, vzťahoch, ťažkých životných situácia, ktorá je veľmi dobre čitateľná. Taká na oddychové čítanie.

03.02.2013 5 z 5

Maverick Maverick Eva Bacigalová

Vynikajúca kniha. Odporúčam všetkým! Živo opísaný život vojaka, ktorý sa zúčastnil misií v Afganistane, Afrike a Kosove.

01.02.2013 5 z 5

Za facku Za facku Eva Urbaníková

Kniha taká nijaká, ani dobré, ani zlé. Nič také extra zaujímavé sa neudialo. Evita mala určite už aj lepšie knižky.

31.01.2013 3 z 5

Červený koráb Červený koráb Tido J. Gašpar

Veľmi dobre zostavená zbierka rôznych Gašparových próz.

29.01.2013 4 z 5

Vyhľadávanie informácií v internete Vyhľadávanie informácií v internete Soňa Makulová

Veľmi dobrá príručka na orientáciu sa v internete. Odporúčam

29.01.2013 4 z 5

Kedy ma konečne pomiluješ..?! Kedy ma konečne pomiluješ..?! Eva Völler

Pútavý, nie jednotvárny dej, kniha sa veľmi dobre číta. Autorka ju zasadila do talianského prostredia, kde sa hlavná hrdinka Isabel po tom ako stratila pamäť, snaží opäť nájsť svoju stratenú identitu.

29.01.2013 5 z 5

Všetko sa raz skončí Všetko sa raz skončí Katarína Gillerová

Kniha sa mi páčila, samozrejme čítala som už aj lepšie, no napriek tomu nemám čo vytknúť. Hlavnou hrdinkou je mladé dievča Simona, ktorá si musí prejsť ťažkým obdobím ako v rodine, tak i neskôr v manželstve. Pekne popísané, čo s človekom dokáže spraviť láska.

29.01.2013 5 z 5

Lietam v tom tiež Lietam v tom tiež Kristína Baluchová

Zvykla som si, že všetky evitovky sú vždy super, no v tomto prípade tomu tak nebolo. Nevravím, že kniha je zlá, skôr taká obyčajná. Nič strhujúce, nič od čoho by som sa nemohla odlepiť.

29.01.2013 3 z 5

Je to inak, mami... Je to inak, mami... Tamara Tainová

Téma knihy zaujímavá, spracovanie a štýl, ktorým je napísaná - super. Jediné, čo ma zarazilo bol koniec, prišlo mi to akoby sa už autorke ďalej nechcelo písať, a tak to rýchlo, v priebehu piatich viet definitívne ukončila. Inak nie je čo vytknúť.

28.01.2013 5 z 5

Loviť alebo nebyť Loviť alebo nebyť Iva Kučerová

Humorne, ale aj seriózne opísaná problematika vzťahov a lásky medzi mužom a ženou, ktorú rozoberajú tri najlepšie kamarátky. Veľmi dobre napísané, odporúčam :)

27.01.2013 5 z 5

Rozvod Rozvod Sára Navarová

Taká priemerná kniha. Po prvej kapitole som si myslela, že ma nebude vôbec baviť. Štýl, ktorým bola prvá kapitola napísaná ma vôbec neočaril, ale neskôr sa dej rozvil a hneď to bolo lepšie. Kniha je sondou do života mladej ženy Denisy, ktorá musí znášať manželove milenky, znásilnenia, vyhrážky, pokusy o vraždu...

26.01.2013 3 z 5

Všetko alebo nič - príbeh pokračuje Všetko alebo nič - príbeh pokračuje Eva Urbaníková

Kniha super, chvíľami ma už hlavná hrdinka Linda rozčuľovala tým, že ju stále niečo ťahalo k Jakubovi. Koniec síce nečakaný, ale výborný!

25.01.2013 5 z 5

Ema Ema Soňa Rebrová

Kniha, ktorá ma po dlhej dobe naozaj chytila za srdce. Poriadne som si pri nej poplakala, no nedala sa nedočítať. Vrele každému odporúčam!

25.01.2013 5 z 5