Všetko sa raz skončí

Všetko sa raz skončí https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85699/vsetko-sa-raz-skonci-85699.jpg 4 32 6

Simona, mladá hrdinka príbehu, ktorá pracuje ako asistentka riaditeľa v súkromnej firme, sa úporne usiluje utajiť pred ostatnými kolegami svoj ľúbostný vzťah so šéfom. Uprostred tvrdej reality sa často utieka k spomienkam na nedávnu minulosť – na dospievanie v harmonickej rodine, večné hádky s pubertálnym bratom, nesmelé dvorenie kamaráta z horného poschodia, veselé roky na strednej škole a stratu najlepšej kamarátky. Aj keď sa s ňou život nikdy nemaznal, je otázne, ako zvládne úskalia a prekážky, ktoré pred ňu stavia nová situácia. Podarí sa jej napokon nájsť to, po čom túži? A čo je najdôležitejšie, získa späť rodinu, o ktorú takmer prišla? Okrem prekvapujúcich odpovedí na tieto otázky je román, ktorý sa pohybuje vo viacerých časových rovinách, sugestívnym odkazom iným, že ak im niečo v živote nevyjde, nie sú v tom sami a každá situácia ma svoje riešenie.... celý text

Romány , Pro ženy , Literatura slovenská

Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Všetko sa raz skončí , 2006

mysterygirl
17.10.2023 4 z 5

Za mě možná nejslabší příběh ze všech autorčiných knih. Přesto dávám 4* za ctivost

Januli
28.08.2023 4 z 5

Pro mě kniha na letní dovolenou či večer na terase u skleničky. Má vše co takový románek má obsahovat.

Pepina19
23.06.2023 3 z 5

Simona zažije spoustu událostí, které ovlivní její život, ale nakonec je vše zlé pro něco dobré. Přečteno na jeden zátah. Jednohubka na odpočinek.

tittanie
24.05.2023

Chtěla jsem si půjčit nějaké čtení na cesty. A tahle kniha to splnila. Sice mi přišla krapet vycucaná z prstu, ale třeba básničky ze střední školy se mi líbily a situace mě rozesmála. Jako oddechovka dobrý.

bábuška
18.10.2018 4 z 5

Pravděpodobně první kniha mé oblíbené autorky. Mám druhé vydání. Mladá studentka, nespokojená s nepříznivými stavy v rodině, se v první zamilovanosti provdá za osamělého muže se dvěma dětmi. Doufá, že prvotní spokojenost v mladé domácnosti potrvá, ale časem se objeví náznaky, že vše není tak růžové, jak se zdálo a štěstí se sesype jak domeček z karet. V knize je trochu napětí, končí však šťastně a chcete-li si odpočinout, stojí za přečtení.

doma177
29.01.2013 5 z 5

Kniha sa mi páčila, samozrejme čítala som už aj lepšie, no napriek tomu nemám čo vytknúť. Hlavnou hrdinkou je mladé dievča Simona, ktorá si musí prejsť ťažkým obdobím ako v rodine, tak i neskôr v manželstve. Pekne popísané, čo s človekom dokáže spraviť láska.