DJDunda Online DJDunda komentáře u knih

Toy Story 3 Toy Story 3 Walt Disney

(SPOILER) Ďalšie pokračovanie Disneyho Príbehu hračiek. Kniha je ozvláštnená rýmovaním.

08.05.2023

Kráľovské Vianoce Kráľovské Vianoce Walt Disney

Krásne a originálne príbehy o tradičných hrdinkách z kníh pre malé dievčatká.

03.05.2023

Setkání s láskou: Krásná dědička / Ženich z dražby Setkání s láskou: Krásná dědička / Ženich z dražby Mary Lynn Baxter

Z týchto dvoch romantických príbehov sa mne viac páčil druhý, Ženích z dražby. Prvý ale tiež nebol zlý.

Moja mafia Moja mafia Jano Hargaš

Osobne ma záver série nenadchol. Niektoré otázky vo mne dokonca zostali nevypovedané. Alebo nepochopené? Avšak, čo sa týka spôsobu písania ten je stále super a kniha sa číta rýchlo. Síce ju hodnotím ako najslabšiu zo série ale rozhodne nie zlú.

Tvář k tváři Tvář k tváři Lynn Patrick

(SPOILER) Príbeh lásky 2v1. Šťastný koniec niekedy prichádza po rokoch.

Neumieraj, moja láska Neumieraj, moja láska Lurlene McDaniel

(SPOILER) Autorka má rozhodne talent, z knihy len tak sršia emócie. Pre mňa príliš smutné, avšak kto pozná túto autorku neprekvapí ho to a vie ako príbeh skončí.

Nekonečný bozk Nekonečný bozk Amber Vane

Kniha sa čítala rýchlo. Situácie v nej boli vyvážené. Riešenie prišlo postupne a pekne pokrylo dej.

Temné tajomstvá Temné tajomstvá Christina Hamlett

(SPOILER) Kniha je plná prekvapení. V tomto žánri sa často nevidia vraždy ale pekne to tam zapadlo.

Láska na čierno Láska na čierno Lorna Read

Autoeka možno vie písať ale obsah twjto knihy bol katastrofálny, o to viac, že je určený kategorii teenedžerov.

02.05.2023 3 z 5

Za mostom doprava Za mostom doprava Filip Filatov

Z knihy mám zmiešané pocity. S niektorými časťami súhlasím s niektorými nie. Niektoré vo mne dokonca vzbudzovali dojem, že autor chce čitateľou silou mocou presvedčiť o svojej pravde.

02.05.2023 3 z 5

Aladin Aladin Walt Disney

Klasická Disneyho rozprávka o Aladinovi. Bonusom je hovoriaca postavička, ktorá príbeh číta.

02.05.2023