Za mostom doprava přehled

Za mostom doprava https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328557/bmid_za-mostom-doprava-ZF6-328557.jpg 3 1 1

Táto kniha nás zavedie do ríše snov, kde sa však nestretneme s krajinou zázrakov, ale naopak s obyčajnou pravdou. Pravdou, ktorú máme celý čas pred očami, a napriek tomu ju nevidíme. Pravdou, ktorú si musíme najskôr uvedomiť a až potom ju budú naše oči schopné rozpoznať. Je to ten typ knihy, ktorú prečítate na jedenkrát, ale neskôr sa k nej ešte určite vrátite. Aj po ďalšom prečítaní v nej budete nachádzať nové perspektívy a myšlienky, ktoré vám budú našepkávať: Zobuď sa! Autor rozpráva príbeh o živote bežného človeka s jeho bežnými problémami - práca, peniaze, láska, vzťahy... V tom všetkom sa rozprávač snaží nájsť svoju cestu. Je to len obyčajný život, a napriek tomu sa v ňom rozprávač stratí. Milióny informácií, milióny názorov a návodov na život. Ale ako si vybrať ten správny? Má pocit, že ničomu sa nedá veriť.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Za mostom doprava. Přihlašte se a napište ho.

DJDunda
02.05.2023 3 z 5

Z knihy mám zmiešané pocity. S niektorými časťami súhlasím s niektorými nie. Niektoré vo mne dokonca vzbudzovali dojem, že autor chce čitateľou silou mocou presvedčiť o svojej pravde.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Za mostom doprava v seznamech

Filip Filatov
slovenská