dexterman dexterman komentáře u knih

Nikdy si nedávejte vycpat svého psa Nikdy si nedávejte vycpat svého psa Alan Alda

Pan Alda zde popisuje svůj život opravdu barvitě. Nutno říct že jeho cesta za slávou nebyla vůbec snadná . Kniha je napsána velice dobře . Je z ní jasný humor parádního skromného a hodného člověka . Jeho dětství a dospívání je taktéž podáno v knize velice zajímavě. Občas jsem se přistihl při tom že se směju . To se mi u žádné jiné knihy opravdu ještě nestalo . Jsem skoro u konce první knihy a už se těším na další . Doporučuji Všem . Nejen pro fandy seriálu MASH

15.01.2014 5 z 5

Dexter v hlavní roli Dexter v hlavní roli Jeff Lindsay (p)

Skvělá knížka . Kde se Ukazuje že je Dexter na všechno sám . Ani zde nechybí napětí a ironický dextrův humor . Knížka si drží svůj standart a určitě fandy nezklame . Příběh je neuvěřitelně poutavý a originální. Ani chvilku jsem se neudil. Doporučuju všem

Monroe Monroe F. X. Feeney

Jsou určitě i lepší knihy o Marylin Monroe než je tato . Jako hlavní zápor se zde jevi to , že není celá psaná v češtině . Musite hledat mezi angličtinou a polštinou což někdy je opravdu únavná práce . O Marylin se v knize dotvite opravdu jen to nejpodstatnějši . Kdo by chtěl vědět vice má smůlu . To co je na knize velmi dobré jsou ilustrace. Je doprovázená zajimavými ilustrovanými obrázky M M . To co ji děla vyjmečnou . Jsou citáty které M M řekla a drobné zajímavosti z natáčení jejich některých filmů . Jako celek velice průměrná kniha . Obrázky a citáty však stojí za to .

Presley Presley F. X. Feeney

O Elvisovi jsem toho moc nevěděl . Proto mi tato kniha přišla jako velice přijemné čtení. Opět se dozvíte vše zajímavé . Například z natáčeni jeho filmů , o jeho působení v armádě a podobné dalši zajímavosti z jeho života . Kniha je navíc doplněná úžasnými ilustracemi které jsou velice povedené . Tato kniha stojí jednoznačně za přečtení .

10.01.2014 3 z 5

Johnny Cash Johnny Cash Stephen Miller

Velice dobrá kniha o jednom z největších country zpěváku, Popisuje jeho život a kariéru až do doby jeho smrti. Tuto knihu doporučuji všem co maji rádi hudbu pana Cashe. Kniha je velice hezky zpracovaná a dozvíte se zde všechno podstatné. Doporučuju všem.

10.01.2014 5 z 5

Drasticky děsivý Dexter / Drasticky dojemný Dexter / Dexter v temnotách Drasticky děsivý Dexter / Drasticky dojemný Dexter / Dexter v temnotách Jeff Lindsay (p)

Tato trojkniha v jednom obalu podle které je natočen i televizní seriál je napsaná opravdu fenomenálně. Každá kniha je od začátku do konce velmi napínavá, Charaktery jsou v knize velice vyzrále . Dexter je mezi vrahy opravdová jednička. Kniha je neobyčejně poutavá a její humorná část je opravdu vyjmečná. Proto tuto knihu doporučit lze nejen fanouškům televizního seriálu Dexter.