Presley

Presley https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46876/mid_elvis-presley-yG9-46876.jpg 4 8 2

Elvis by byl první, kdo by se smál šílenému božskému statutu, kterému se těšil po smrti, ale zajisté by se ztotožnil s lidskou potřebou, z níž takové uctívání vychází. Sám takovou potřebu měl. Zpíval a pohyboval se s energií a půvabem, který očarovával. Jeho povahu však charakterizovala i překvapující pasivita, vrozený nedostatek ctižádosti, jehož vinou po prvních bouřlivých letech úspěchu ustrnul.... celý text

SedllY
22.12.2016 3 z 5

Není to zdaleka životopis, spíše nějaké popisky k fotkám a plakátům k filmům, ve kterých si zahrál.. :) Nepřekvapí, avšak vcelku potěší fanoušky krále Elvise!

dexterman
10.01.2014 3 z 5

O Elvisovi jsem toho moc nevěděl . Proto mi tato kniha přišla jako velice přijemné čtení. Opět se dozvíte vše zajímavé . Například z natáčeni jeho filmů , o jeho působení v armádě a podobné dalši zajímavosti z jeho života . Kniha je navíc doplněná úžasnými ilustracemi které jsou velice povedené . Tato kniha stojí jednoznačně za přečtení .