Dep8 Dep8 komentáře u knih

Evropa Evropa Gilles Ragache

Zajímavé, poučné... ;)

03.01.2013 3 z 5

Lesní hnízdo Lesní hnízdo Enid Blyton

Tajná sedma! Má nejoblíbenější knižní série mého dětství!

Dotek hvězdy Dotek hvězdy Lene Moller Jorgensen

V dětství jsem milovala Witch. Četla jsem komixy, knihy a dívala na seriál. Je to taková má dětská láska.

03.01.2013 5 z 5

Agáta a doktor Lupa - Nebezpečný tygr Agáta a doktor Lupa - Nebezpečný tygr Gerit Kopietz

Nejlepší díl z této řady knih.

Kamenný sokol Kamenný sokol Lene Kaaberbøl

I když se to asi nezdá - tato série knih je podle mě zajímavá.

Jaká je Will Jaká je Will Conti Giulia

V dětství jsem milovala Witch. Četla jsem komixy, knihy a dívala na seriál. Je to taková má dětská láska! :)

03.01.2013 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak vydržet s kluky 100 čarodějných způsobů, jak vydržet s kluky Conti Giulia

Deník Melanie Martinové Deník Melanie Martinové Carol Weston

...aneb jak jsem přežila Máťu Spráťu, Michelangela a šikmou věž v Pizze. :)))

Witch Expedice: Hrad Jednorožec Witch Expedice: Hrad Jednorožec Eva Carvani

03.01.2013 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak vyjít s kamarády, bavit se a cítit se mezi nimi dobře 100 čarodějných způsobů, jak vyjít s kamarády, bavit se a cítit se mezi nimi dobře Conti Giulia

Jaká je Taranee Jaká je Taranee Conti Giulia

Psí život Psí život Thomas Brezina

Ach, ta krásná léta dospívání - toto pro mě byla klasika. :)))

Witch Expedice: Smaragdový pták Witch Expedice: Smaragdový pták Eva Carvani

03.01.2013 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak vycházet s rodiči 100 čarodějných způsobů, jak vycházet s rodiči Conti Giulia

Dobrodružství rodiny Smolíkovy Dobrodružství rodiny Smolíkovy Béla Rigó

Vlastně mě celá kniha strašně nudila...

03.01.2013 1 z 5

Kočičí mumie Kočičí mumie Jacqueline Wilson

Zajímavá a pěkná kniha. :)

Witch Expedice: Srdce Země Witch Expedice: Srdce Země Eva Carvani

03.01.2013 5 z 5

Agáta a doktor Lupa - Chyťte zloděje! Agáta a doktor Lupa - Chyťte zloděje! Gerit Kopietz

Dobrá kniha, hlavně díky detektivní lupě.

Pohřben zaživa Pohřben zaživa Jacqueline Wilson

Kniha zajímavá, sice ne tak, jako ostatní, ale i tak se mi líbila.

Witch Expedice: Svět ulity Witch Expedice: Svět ulity Eva Carvani