DeBeruna DeBeruna komentáře u knih

Dám ti noční nebe Dám ti noční nebe Sabina Zelená

Tento román mi zpříjemnil letní dovolenou u moře. Manžel sice občas hudroval, že mi trvalo, než jsem se odebrala za rodinou do vody, ale já prostě musela dočíst kapitolu :) Kniha představuje několik postav, které vám ze svého pohledu odvypráví příběh směřující k milostnému trojúhelníku. Krásná čeština a vyjadřování autorky jsou pohlazením po duši, řádky samy plynou a vy se ocitáte u protinožců a poznáváte jejich kulturu, což mě bavilo. Jsem opravdu ráda za spoustu zajímavých informací, které mě nenásilně seznámily právě se vzdálenou Austrálií a obyčejným životem tam. Porozumíte jednání všech zúčastněných figur, jejich charaktery jsou skvěle vykresleny a situace popsány poutavě. Za konec jsem šťastná, doufala jsem v něj :) Milé oddechové čtení, rozhodně doporučuji.

22.08.2023 5 z 5

Tisíc východů slunce Tisíc východů slunce Sabina Zelená

Řadek po řadku, stranka za strankou... a jsem na konci. Kniha se cte uplne sama, autorka ma velmi lehke pero
Do hlavni hrdinky jsem se malem prevtelila, jak autorka dokazala vse naprosto presvedcive vykreslit. Pribeh je silny, za srdce berouci, smutny, ale konec dobry, vsechno dobre. Doufam, ze pribeh neni posledni, ktery si budu moct od Sabiny Zelene precist. Jednoznacne davam nejvyssi pocet hvezdicek a doporucuji vsem.

22.11.2017 5 z 5