Cvrček Cvrček komentáře u knih

Rita pomáhá Rita pomáhá Susan Hughes

Pěkná knížka pro děti (převážně holky) ve druhé, třetí třídě. Mé dceři se líbila. Já si ji půjčila k četbě jako oddechovku na jedno odpoledne. Svůj účel splnila. Příběh o dvou kamarádkách, nové spolužačce a stěněti.

03.02.2024 4 z 5

Cestovatelka Cestovatelka Alexandra Bracken

To byla jízda! Oproti prvnímu dílu byl tento nabitý akcí, zvrat jeden za druhým, kdy člověk neví komu a čemu vlastně věřit. Ty Aha! momenty, kdy se vám začíná všechno do sebe skládat jako puzzle. Geniální!

07.06.2022 5 z 5

Pasažérka Pasažérka Alexandra Bracken

Začátek byl pomalejší, ale po seznámení s hlavními postavami a zápletkou celé série se čtenář dostane na pozoruhodnou cestu napříč historií, kontinenty a fikcí. Romantická linka byla tak akorát. Bezva příběh!

07.06.2022 4 z 5

Tonda dobrodruh aneb Uč se o přírodě Tonda dobrodruh aneb Uč se o přírodě Pavla Průšová

Nádherné básničky a krásné ilustrace. Zaujal mě i způsob usazení textu (např. verše v kruhu - letokruhy). Opravdu povedená kniha pro děti. Škoda, že není moc známá. Narazila jsem na ni náhodou

18.09.2021

Deník fejsbukové matky Deník fejsbukové matky Lucie Nachtigallová

Tohle se ke mně dostalo v hromadné objednávce, co jsme měly s kamarádkou napůl a já jen nakoukla. Přečetla jsem asi deset stránek a ptám se proč? Proč tohle vůbec vyšlo? Proč má vůbec někdo potřebu psát a číst takový kraviny? Škoda papíru! Budu mít brzo taky tři děti, ale tohle mi připadá uhozené na hlavu. Asi nechápu dnešní moderní online svět a humor

20.11.2020 1 z 5

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Celou dobu nuda a pořád to samé dokla. Vraždy, láska, hádky, nic víc se nedělo. Až posledních asi 40 stránek bylo akčních. Od autorky jsem četla Poselství jednorožců a to bylo něco úplně jiného, nechápu ten rozdíl.

24.07.2019 1 z 5

Pracovní pohovor Pracovní pohovor James Innes

Přesto, že se jedná o odbornou knihu, se čte velmi dobře. Rady a zkušenosti jsou pěkně podány. Připravit se pak na pohovor není až takový oříšek. Několikrát jsem se u čtení "kiksů" i zasmála.

19.07.2019 5 z 5