Ctupovecerech Ctupovecerech komentáře u knih

Spisovatel Spisovatel Lucie Salová

K románu Spisovatel jsem se dostala díky spolupráci s nakladatelstvím Epocha a byla jsem velmi zvědavá - erotické romány běžně nečtu. Asi nebudu objektivní v hodnocení, toto totiž není a nebude můj žánr. Spíše než erotický román to za mě byla červená knihovna (u které mám tendence převracet oči a kroutit hlavou). Knize ale nelze upřít čtivost a rychlý spád, bavilo mě spisovatelské prostředí (i když v českém prostředí to pro mě bylo takové nerealistické). Myslím, že fanoušci žánru si nejspíš přijdou na své, já jsem spíš v rozpacích (a to se mi stávalo někdy i při čtení ).
Nedá mi to a musím ještě připomenout autorčinu prvotinu Bez tváře, která se věnuje velmi zajímavému tématu.
#epochalnibeletrie

05.10.2023 3 z 5

Ta z katovny Ta z katovny Diana Štelová

Když jsem dostala nabídku od samotné autorky, abych si přečetla její knihu, trochu jsem se bála. Já se totiž bojím i u znělky Věřte nevěřte, takže duchařina v románu vyvolávala jisté obavy. Ale zbytečně!
Úplně jsem to hltala a bavilo mě mísení žánrů: historický román, romance, trocha lehkého hororu a k tomu všemu důležité aktuální téma. A ladilo to spolu. Na prvotinu moc fajn!

03.07.2023 4 z 5