Coretta Coretta komentáře u knih

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Musím říct, že jsem to čekala více příběhové, ve výsledku to bylo opravdu jen o sexu a pokud by to opravdu psala postava nymfomanky Lady Fuckingham, rozhodně by to jinak nevypadalo. Ve výsledku se mi to líbilo, bylo to čtivé, místy by to mohlo nahradit porno o tom žádná, ale ke konci se tam scénáře opakovaly a začalo to nudit. Pokud bych to chtěla popsat třemi slovy byly by to zvrhlost, bdsm a orgie. Zkrátka erotický bizár

10.03.2024 4 z 5

Sherlock Holmes a Boží dech Sherlock Holmes a Boží dech Guy Adams

Jde vidět, že knihu napsal průměrný autor, který si propůjčil postavy jiných autorů a vdechl jim vlastní mystický příběh. Mě osobně však kniha naprosto vtáhla a doporučuji všem kdo máte rádi detektivky a nadpřirozeno. Ovšem pokud očekáváte, že půjde hlavně o Holmese tak knihu ani nečtěte, z knihy cítím, že tento detektiv je tam spíše jako vedlejší postava. Vše se nejvíce točí kolem Dr. Watsona, zajímavě se tam mísí bláznovství, zdravý rozum s fakty a událostmi se kterými člověk nepočítá, že se můžou přihodit například při obyčejné cestě vlakem. Moc jsem si zamilovala charakter Carnackiho a líbí se mi, že příběh je inspirován i něčím z dějin jako je například řád Zlatého úsvitu, který opravdu existoval. Každopádně konec podle mě mohl být ještě více propracovaný.

01.09.2023 4 z 5

Falešný sňatek Falešný sňatek Magdalena Mintová

Kniha byla plná takových zběsilých a pitomých trampot mladé holky, které mě fakt bavily, ale většina knihy byla taková, jak jen to popsat? Jakoby autorka přepla z dospělé ženy na dětinskou. Což mě sem tam opravdu znudilo. Nebavily mě moc ani zbytečně zdlouhavé popisy například místností. Místy mě události hlavní postavy dojaly, trochu jsem se bála konce, ale ve výsledku byl skvělej a u některých pasáží jsem se upřímně zasmála! Nebyl to pro mě úplně promrhaný čas a to je pro mě důležité.

30.08.2023 3 z 5