Cla.Čewolf Cla.Čewolf komentáře u knih

Tajemství Morrowů Tajemství Morrowů Susan McNally

Kniha byla zpočátku velmi nudná a přišlo mi i trochu staromódní . Ve prostřed to začalo být celkem napínavé, ale zdání klame. Kniha byla i nadále podle mě nudná. Byla plná tajemství, které já zbožňuji, ale tato série mě prostě nenadchlo. Samozřejmě knihu nechci hned odsuzovat. Je možné, že jsem prostě nepochopila o co v té knize jde. Doporučila bych ji spíše mladších čtenářům ve věku 9-12 let.
Když to shrneme tato kniha mě nezaujala.

31.12.2015

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Upřímně. Trochu jsem se obávala co by se z knihy s Najemnou vrazedkyni, mohlo vyklubat. Kniha mě,ale milé překvapila. Lépe řečeno nadchla. Kniha mě úplně uchvátila. Koupila jsem si všechny díly a teď čekám na poslední.
Celeana byla odhodlána, sebevědomá a rozhodná. Což mě taky mile překvapilo.
Knihu vřele doporučuji!

06.11.2016 5 z 5

Kořeny Kořeny Andrea R. Cremer

Upřímně mě kniha že začátku moc nebavila.
Ale pak se rozjela. Sice mi bylo líto,že už tam není Calla se Shayem, tak jak byli.
Také jsem si myslela, že Autorka bude popisovat život Shaye a Call a zbytku smečky. Ale kniha mě i přes toto malé zklamání zase bavila. Samozřejmě Adne, Connor, Ethan, Sabine a další mají co do sebe. Takže jsem se do knihy zamilovala jako do ostatních dílů. Bylo by fajn, kdyby v dalším díle Cremerova zase trochu popsala život Shaye a Smečky.. Bylo by fajn se zase vzít do role nespoutané Call a Shaye. Nicméně se Těším se na další díl. Tak doufám, že tu bude co nejdříve.

31.12.2015