Černý_Petr Černý_Petr komentáře u knih

... s duší beadníka ... s duší beadníka Jaroslav Irovský

Jestli mě něco na finále sráčské trilogie mrzí - když jsem ji četl poprvé, už jsem byl fanouškem všeho, co Jaroslav Irovský napíše, i kdybych k tomu neměl nějaké předem info - zkrátka vyšlo mu nové dílo, sem s ním. To mrzení souvisí s tím, co píše již uživatelka mone. Pro mě to byl nejlepší díl a čte se to přesně tím způsobem, že přestanete vnímat díky tomu stylu psaní počet stran, co máte už za sebou. Lidé se mě většinou ptají na tip filmový, ale od beadníka, i kdyby se neptali, doporučuji na čtení díla Irovského. Opět je to kniha, kterou vím, že jsem nečetl naposledy a mám s ní spojené určité období.

09.01.2022 5 z 5

Příběhy sráče Příběhy sráče Jaroslav Irovský

Určitě to budete znát s hudbou, písničkami - když nějakou slyšíte, vybaví se Vám i cosi osobního, zážitky, situace, období. Podobně jsem to měl s touto knihou, když už popravdě nevím přesně jak, dostal jsem se na profil sem a četl anotaci. Docela to sedělo na mé tehdy období a já si to nutně potřeboval přečíst. Nakonec na mě kniha kouká z poličky a já se k ní po čase rád vrátím. Stejně jako s hudbou, mám tuhle knihu spojenou s určitým obdobím.

Pokud jste dosud s dílem J. Irovského neměli tu čest - dejte si rozhodně celou tuto trilogii!

09.01.2022 5 z 5