cedos cedos komentáře u knih

Kolumbova záhada Kolumbova záhada Steve Berry

Steve Berry je mým oblébeným autorem a s napětím jsem proto očekávala knihu mimo sérii Megalen Billet ... rozhodně mě nezklamala, jako vždy je plná napětí, zajímavých informací a hlavně se velká část děje odehrává v Praze. Popis židovského města je velmi zajímavé číst od autora, který je vlastně "odjinud". Při čtení knih od pana Berryho vždy zkouším odhadnout co je fikce a co skutečná fakta ... a mnohdy jsm na konci knihy překvapená v čem jsem se zmýlia. Tuto knihu mohu doporučit.

16.06.2013

Džungle Džungle Clive Cussler

Pan Cussler opět nezklamal, kniha je výborná a splnila moje očekávání. Pravdou je, že v hnihách pana Cusslera nehledám akční trháky, ale příběh a námět, který se zdánlivě může zdát sci-fi, ale má reálný podtext a nechává čtenáři prostor pro zamyšlení se nad tím, co by se mohlo stát reálnou skutečností. Díky pane Cusslere :)

11.04.2013

Stigma Stigma Karin Slaughter

Všechny detektivky od Karin Slaughter označuji jako naprosto skvělé, ale nejvíc se mi líbil Tryptych. Možná jen proto, že to byla první kniha od této autorky, kterou jsem četla. V současné době je moderní srovnávat detektivky s tzv. severskou školou, pokud je tedy tato zrovna "trendy", pak jsou knihy od Karin Slaghter jejich opravdu velikou konkurencí. Knihu doporučuji číst, když máte čas ... nedá se od ní moc odcházet :)

03.02.2013