Džungle

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kapitán Juan Cabrillo čelí nástrahám pralesa Juan Cabrillo a posádka lodi Oregon, na pohled zchátralého nákladního plavidla, které je však vybavené supermoderním špionážním zařízením, zbraněmi a revolučním pohonem, už prošli mnoha nebezpečnými dobrodružstvími – ale s něčím takovým se ještě nesetkali. Džungle má mnoho podob. Je to dusný deštný prales barmské vrchoviny. Mohou to být lži a zrady světa tajných operací. A džungli se podobají i temné a spletité myšlenky muže prahnoucího po takřka celosvětové nadvládě. Aby úspěšně dokončili svou nejnovější akci, musí Cabrillo a jeho pozoruhodní muži a ženy překonat všechny tři. Ničivá nová zbraň použitá v Číně ve třináctém století… odvážná záchrana mladého chlapce uneseného Talibánem do zasněžených hor u afghánsko-pákistánské hranice… žena ztracená v džunglích severního Thajska a Myamaru… Pro Cabrilla a jeho organizaci se všechny tyto události propojí v největší hrozbu pro bezpečnost Spojených států, jakou ta země kdy poznala....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/133882/dzungle-133882.gif 4.342
Série

Akta Oregon 8.

Žánr
Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery
Vydáno, BB art
Orig. název

The Jungle, 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Džungle

Přidat komentář
Allena24
16.07.2020

Příjemná dobrodružná oddechovka se sympatickými hrdiny.

Kocourek
07.03.2020

prima oddechovka, hezky se čte a Cussler opět nezklamal.


frantisek8863
24.11.2018

Má prvotina od autora, na začátku dobrý start a myšlenka. Pak to vzalo svůj vlastní směr a už to jelo jako po másle, jen mě udivilo, co vše jde dělat se zlámanou klíční kostí a se super superpočítačem.Bylo to slušně čtivé.

lampernaqui
17.07.2015

Znovu dobrodružné počtení, které ovšem s přibývajícím počtem dílů a ubývajícím počtem stran začíná být opravdu jen průměrné. Prozatím odkládám Oregon stranou, dám mu chvilku pauzu před dalším dílem a můžu se vrhnout na jinou sérii stejného autora.

balu
12.08.2014

Bez komentáře.Jako vždy přečtené za par dni.

valecek11
01.06.2013

Souhlasím,pan Spisovatel s velkým S,nás opět nezklamal,a stvořil další skvělé dílo...

cedos
11.04.2013

Pan Cussler opět nezklamal, kniha je výborná a splnila moje očekávání. Pravdou je, že v hnihách pana Cusslera nehledám akční trháky, ale příběh a námět, který se zdánlivě může zdát sci-fi, ale má reálný podtext a nechává čtenáři prostor pro zamyšlení se nad tím, co by se mohlo stát reálnou skutečností. Díky pane Cusslere :)

čef
14.03.2013

Oddychovka, která neurazí, zaujme a seznámí s mnoha neznámými detaily života v exotických zemích a možnostmi současné a budoucí vědy. Z knihy je cítit autorova zkušenost se životem na moři. Určitě nikdo, a tedy ani já, nečeká od autora hluboké filozofické myšleny a tak opouštím známé hrdiny spokojen a pobaven.

1

Štítky

dobrodružství

Autoři knihy

Clive Cussler
americká, 1931 - 2020
Jack Du Brul
americká, 1968

Kniha Džungle je v

Přečtených80x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených3x
Knihotéce79x
Chystám se číst14x
Chci si koupit6x