Džungle

Kapitán Juan Cabrillo čelí nástrahám pralesa Juan Cabrillo a posádka lodi Oregon, na pohled zchátralého nákladního plavidla, které je však vybavené supermoderním špionážním zařízením, zbraněmi a revolučním pohonem, už prošli mnoha nebezpečnými dobrodružstvími – ale s něčím takovým se ještě nesetkali. Džungle má mnoho podob. Je to dusný deštný prales barmské vrchoviny. Mohou to být lži a zrady světa tajných operací. A džungli se podobají i temné a spletité myšlenky muže prahnoucího po takřka celosvětové nadvládě. Aby úspěšně dokončili svou nejnovější akci, musí Cabrillo a jeho pozoruhodní muži a ženy překonat všechny tři. Ničivá nová zbraň použitá v Číně ve třináctém století… odvážná záchrana mladého chlapce uneseného Talibánem do zasněžených hor u afghánsko-pákistánské hranice… žena ztracená v džunglích severního Thajska a Myamaru… Pro Cabrilla a jeho organizaci se všechny tyto události propojí v největší hrozbu pro bezpečnost Spojených států, jakou ta země kdy poznala....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/133882/dzungle-133882.gif 4.334

Akta Oregon 8.

Literatura světová, Dobrodružné, Romány
Vydáno, BB art

The Jungle, 2010

Kniha Džungle

frantisek8863
24.11.2018

Má prvotina od autora, na začátku dobrý start a myšlenka. Pak to vzalo svůj vlastní směr a už to jelo jako po másle, jen mě udivilo, co vše jde dělat se zlámanou klíční kostí a se super superpočítačem.Bylo to slušně čtivé.

lampernaqui
17.07.2015

Znovu dobrodružné počtení, které ovšem s přibývajícím počtem dílů a ubývajícím počtem stran začíná být opravdu jen průměrné. Prozatím odkládám Oregon stranou, dám mu chvilku pauzu před dalším dílem a můžu se vrhnout na jinou sérii stejného autora.

balu
12.08.2014

Bez komentáře.Jako vždy přečtené za par dni.

valecek11
01.06.2013

Souhlasím,pan Spisovatel s velkým S,nás opět nezklamal,a stvořil další skvělé dílo...

cedos
11.04.2013

Pan Cussler opět nezklamal, kniha je výborná a splnila moje očekávání. Pravdou je, že v hnihách pana Cusslera nehledám akční trháky, ale příběh a námět, který se zdánlivě může zdát sci-fi, ale má reálný podtext a nechává čtenáři prostor pro zamyšlení se nad tím, co by se mohlo stát reálnou skutečností. Díky pane Cusslere :)

čef
14.03.2013

Oddychovka, která neurazí, zaujme a seznámí s mnoha neznámými detaily života v exotických zemích a možnostmi současné a budoucí vědy. Z knihy je cítit autorova zkušenost se životem na moři. Určitě nikdo, a tedy ani já, nečeká od autora hluboké filozofické myšleny a tak opouštím známé hrdiny spokojen a pobaven.

karel.kramer
12.12.2012

Knihu jsem cetl jednim dechem. Skvely strhujici pribeh, divoka zapletka a neohrozena posadka Oregonu :-)

dobrodružství

Autoři knihy