padajicidvere padajicidvere komentáře u knih

Na druhé straně Na druhé straně Claudia Gray (p)

Tento díl mě opravdu nesmírně naštval. Konec tohoto dílu předčil v blbosti všech prvních třech dílů ve Stmívání! Takže on je nakonec smrtelný, jednoho dne umře..klidně i za rok na COKOLIV! A ona bude žít věčně i po jeho smrti, se svými upířími rodiči. KATASTROFA! NEMĚLA JSEM NIKDY ČÍST TENTO DÍL! ...první díl byl opravdu nejlepší ze všech! Doporučuji jen toto, přečíst první díl..a díl NIC!

23.06.2011 odpad!

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Tento díl se mi opravdu hrozně líbil. Četl se mi i o dost snadněji i proto, že nebyl zas tak moc komplikovaný. Ale jako u prvního dílo, mě kniha opět vtáhla do děje, nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Hodně se těším na další pokračování. Velice doporučuji:)

09.05.2011 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Kniha sama mě nijak nezaujala, snad i pro to že tento žánr literatury je mi docela cizí. Film jsem ovšem viděla a ten jsem zařadila mezi své nejoblíbenější a líbil se mi více jako kniha..nepřipadalo mi to tak nudné. I když se Saturninem nuda ani v knize nebyla, přece jen dávám tady přednost filmu před knihou.

02.05.2011

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Velice jsem si ji oblíbila. Tuto knihu můžu číst pořád dokola =)))

16.01.2011 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Celou knížku jsem proplakala..moc se mi líbila.

16.01.2011 5 z 5

Přesýpací hodiny Přesýpací hodiny Claudia Gray (p)

Nic moc.

16.01.2011 odpad!

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Obsah nic moc, než jsem čekala.

16.01.2011 odpad!

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Tato knížka mě hodně zaujala. Líbil se mi příběh dívky co se zamilovala do padlého anděla, celé to bylo moc pěkné, a vtáhlo mě to do děje.