bubator bubator komentáře u knih

Medvídek Pú - Čtyři roční období Medvídek Pú - Čtyři roční období Walt Disney

Nádherné knížky, krásné ilustrace a super příběhy s Medvídkem Pú. Dcera tyto knížky zbožňuje, čteme je každý den.

19.04.2020 5 z 5

Medvídek Pú - Hostinec u Klokanice Medvídek Pú - Hostinec u Klokanice Walt Disney

19.04.2020 5 z 5

Medvídek Pú - Každý podle své chuti Medvídek Pú - Každý podle své chuti Walt Disney

Kdo tu štěká, mňouká, bučí? Kdo tu štěká, mňouká, bučí? Zuzana Pospíšilová

Krásné obrázky a perfektní zvuky zvířat.

19.04.2020 4 z 5

Velká kniha her v pohádkovém světě Velká kniha her v pohádkovém světě neznámý - neuveden

Kniha stolních her, člověk si moc nepočte ale zahraje si spoustu společenských her.

19.04.2020 3 z 5

Nejkrásnější české pohádky s většími pismeny Nejkrásnější české pohádky s většími pismeny kolektiv autorů

Krásné české pohádky, málo ilustrací ale vyprávění krásné, zaujme až starší děti které baví poslouchat a nepotřebují koukat na obrázky.

Moje první kniha Moje první kniha Radek Adamec

Krásné ilustrace, vpisování prvních velkých úspěchu děťátka, vkládání fotek, na konci knížky krásné říkanky.

19.04.2020 4 z 5

Praha s dětmi na krku aneb Výlety pro malé nožky Praha s dětmi na krku aneb Výlety pro malé nožky Alexandra Kohoutová

Super tipy na výlety s dětmi po Praze, skvělé doporučení restaurací a kaváren s dětským koutkem a tipy na hřiště.

19.04.2020 5 z 5

Říkadla a písničky pro maličké dětičky Říkadla a písničky pro maličké dětičky Iva Mušálková

Nádherné ilustrace, říkadla, písničky, hádanky

Jak být Caroline Jak být Caroline Peter Barlach

Romantika a ani humor v knizce nebyl jak slibuje obal. 3/4 knizky nezazivne, zbytecna omacka okolo vseho, pak se to rozjede asi na 10 stranek ale pak teda zvlastni zvrat a umely konec. K teto knize se uz nikdy nevratim.

16.04.2020 1 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown