Brige Brige komentáře u knih

Netvor z temnot Netvor z temnot Duane Swierczynski

Upřímně kruté,, nechutné, úžasné. Měla jsem v ruce hned první týden, co vyšlo u nás v ČR a přišlo to v užasném "zazipovaném" obalu. Četla jsem to se zatajeným dechem a jeden čas jsem se bála všeho. Skvěle protkané i videi, ke kterým byl přístup vždy po nějaké kapitole po zadaní hesla - pro podtrhnutí knihy - prostě jedním slovem - báječné - doporučuji všem, kteří mají rádi "thiller" přečíst

Fakt se to stalo? Fakt se to stalo? Jenny Lawson

Jen kvůli obalu s myšičkou jsem si knížku koupila. Po nějaké době jsem si ji začala číst a hltala jsem ji tolik, že jsem ji měla přečtenou velmi rychle. Styl možná nebude sedět každému, ale kdo se rád zasmějě a nebo si myslí, že jeho život provází samé divné situace, bude si v téhle knížce libovat.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha se velmi dobře čte. Je sice pravda, ze začátku je poněkud "nudnější" ale od poloviny, už to začalo být tak zajímavé, že bylo těžké knihu odložit. Překvapilo mě kolikrát, když už jsem si podle náznaků vybrala pravděpodobného vraha a na následujích stránkách mi moje domněnka pěkně shořela. Knihu doporučuji a určitě se k ní vrátím.