Blondi Blondi komentáře u knih

Our Love Challenges – Kniha pro zamilované Our Love Challenges – Kniha pro zamilované Vít Libovický

Skvela zalezitost. Fakt doporucuju i jako darek. Originalni a hlavne me donutila zit trochu aktivneji.

26.10.2020 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Aaaa to neee. Velke zklamani. Pan Hartl mi pripada jako naprosto uzasny clovek. Jen ho vidim a musim se smat, ale u teto knihy jsem se nezasmala temer ani jednou. =( Jakto? Cekala jsem moc? Mozna....ale toto me opravdu nenadchlo. Zastavam nazor, ze knihy jsou tu od toho, aby nam neco daly, at uz to je nadhled, znalosti nebo nas "jen" oddalily od nasich starosti. Tato kniha mi vsak nedala nic krome textu pripominajiciho komunikaci dnesni mladeze v mhd, ktere mam tak nejak uz po krk. Stve me, kam se dnesni spolecnost ubira a evidentne jde stejnym smerem i literatura. =( Za ctivost davam 2*, ale i ta cca od pulky klesala.

19.07.2017 2 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Po mediální vlně a spoustě doporučení jsem se rozhodla si tuto knihu přečíst. Je asi jasné, že jsem měla vysoká očekávání. Ta byla ale asi až moc vysoká a nebyla naplněna. Strašně mi vadil styl psaní a měla jsem pocit, že autor chce ž moc zapůsobit na čtenářovy city. Nebudu ale pouze kritická - posledních cca 100 stran bylo super.

11.03.2014 3 z 5