blanci blanci komentáře u knih

Ve jménu lásky a cti Ve jménu lásky a cti Candance Camp

I když námět je stále se opakující jak zabít dědice a vždy je to nějaký člen rodiny děj
byl velmi strhující a vtipný. Postava dcery vikáře Priscilli byla úžasná . Dívka byla nohama pevně na zemi žádná omdlévající slečinka což je osvěžující.
Knihu doporučuji k oddechovému večeru .

06.06.2023 4 z 5

Šachmat Šachmat R. L. Mathewson

Knížka byla úžasná.
Žena to ma ve stavebnictví mnohem těžší ale zvládla to skvěle. Popisování žravosti této rodinky je moc vtipné doma bych je opravdu nechtěla.Ikdyž víte jak to dopadne stojí za to ji přečist.
Moc doporučuji na odreagování.

25.03.2023 5 z 5

Letní touhy: Jak ulovit samotáře / Krotitel a lvice Letní touhy: Jak ulovit samotáře / Krotitel a lvice Lass Small

Velmi jednoduchý čtivý příběh. Oba hlavní hrdinové jsme nezkušení a snaží se to vtipně změnit . Líbí se mě jak jim to okolí nevědomky stěžovalo.
Pro jeden odpočinkový večer doporučuji.

24.10.2022 4 z 5

Láska ve hře Láska ve hře Marguerite Kaye

Velmi jednoduchý a častý děj přesto pěkně čtivé. Manželství z rozumu bylo v té době jistě běžné a praktické řešení konec byl vtipně napsaný.
Doporučuji k přečtení na jeden večer.

19.09.2022 3 z 5

Aférka s dědičkou Aférka s dědičkou Dani Wade

Hrdinka knihy se rozhodne uzavřít manželství s přítelem aby uchránila jeho majetek před jeho rodinou. Téma velmi časté zde bohužel ne moc dobře zpracované. Hrdinka byla jak světice a i když se k ní soukromý vyšetřovatel choval strašně ona ho hned milovala no chtěla bych to vidět v reálu. Za mě nedoporučuji.

13.02.2022 2 z 5

Italština - praktický jazykový průvodce Italština - praktický jazykový průvodce kolektiv autorů

Průvodce je dostačujicí pro základy italštiny a vhodný pro turisty . Přehledné základní fráze.

10.11.2021

Když tě zachrání Skot Když tě zachrání Skot Hannah Howell

Zajimavý přibeh je tam jak zapletka tak romantika. Těšim se na pokračovani jak dopadnou bratři.

05.09.2021 5 z 5

Miliardář s duší rebela Miliardář s duší rebela Janice Maynard

Velmi jednoduchá zápletka v reálném životě nemožná , ale pro odreagovaní se da přečist za jeden večer.

31.08.2021 3 z 5

Pánem svého osudu Pánem svého osudu Barbara Taylor Bradford

Bohužel kniha se nedala ani dočíst. Velmi zdlouhavé popisování obchodu naprosto bez děje. Dialogu bylo také málo a přeskakoval jsem celé odstavce.

22.04.2021 1 z 5

Srdce v pasti Srdce v pasti Gabriele Marie Schuster

Námět knihy je velmi zajímavý bohužel jeho rozpracování je špatné.
Hlavní hrdinku si manžel vybere proto, že je podobná jeho sestře do které je zamilovaný a chce s ní legálně žít. Snad by se to i mohlo stát ale děj je naprosto nereálný.
Moc nedoporučuji.

21.09.2020 2 z 5

Tanec v oblacích Tanec v oblacích Catherine Tinley

kniha je dost špatná jak napsána jak dialog tak děj stokrát opakovaný . moc nedoporučuji.

12.08.2020 1 z 5

Zasažen láskou Zasažen láskou Jillian Burns

pěkná oddychovka s nádechem napětí. Příjemné čtení na dovolenou.

31.07.2020 4 z 5

Nevěsta z katalogu Nevěsta z katalogu Joanne Rock

celkem lehká oddychovka . předstírání zasnoubení a nečekana láska je časté téma.

31.07.2020 4 z 5

Společnice pro život Společnice pro život Anne Herries (p)

na tento druh žánru to bylo pěkné . Zajímavý děj s prostředí obchodu s bílým masem.

28.07.2020 5 z 5

Šťastné shledání Šťastné shledání Barbara Cartland

velmi slabé.. ne příliš propracovaný děj se zápletkou o nenávisti k otci, hráčské vášně .nevěsta prve utekla s ženatým mužem a do toho unos ... za mě fakt me

07.02.2020 2 z 5

Odmítnutý boháč / Milenci na Broadwayi Odmítnutý boháč / Milenci na Broadwayi Cathy Williams

Kniha mě moc nenadchla v prvním díle byl Leandro sebestředný , choval se k Abby hrubě a ona ho přesto stále omlouvala a rozhodla se s ním žít.V běžném životě by to tak nefungovalo.
Druhý příběh hodně nereálný ,ale jinak jako oddechovka ne večer se dal.

14.01.2020 3 z 5

Stydlivá slečna Stydlivá slečna Nikki Poppen

trochu pohadka s princi a švadlence ale jinak pěkna četba na zimni večer.

15.12.2019 5 z 5

Vzpurná nevěsta Vzpurná nevěsta Nikki Poppen

kniha je pěkná s rychlim spádem. Libilo se mě jak se mladi lide vypracovali a dospěli v odvažné a čestne partnery schopné se pro toho druheho objetovat.

15.12.2019 5 z 5

Vavřín pro vítěze Vavřín pro vítěze Carol Marinelli

Kniha se mě líbila. Přestože je to Harlequinka mělo to pěkný děj. Hrdinka není žádná
křehotinka a dokáže se pohybovat ve světě automobilových závodů. U Mattea se mě líbilo co byl ochoten udělat pro dědečka a celkově pro rodinu. Dnes je to vzácnost.
Těším se na další díl.

05.12.2019 5 z 5

Čekání na prsten Čekání na prsten Jennifer Hayward

Jednoduchý a předvídatelný příběh. Ukazuje nám jak se na hlavních hrdinech podepsalo dětství ( nezájem otce a matky) a jak je nutné se s tím vypořádat a jít dál.
Kniha se mě líbila bylo klidné odpočinkové čtení na večer.

11.09.2019 4 z 5