Nevěsta z katalogu

Nevěsta z katalogu https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393586/bmid_nevesta-z-katalogu-oL1-393586.jpg 3 7 2

McNeillovi série

Primabalerína Sofie je na vrcholu své taneční kariéry. Čeká ji ještě poslední krok a získá i svoji životní roli. Její soustředění však narušil bohatý pleyboj, který ji zcela nečekaně na letišti požádal o ruku. Skandálu se naštěstí pokusil zabránit jeho bratr Quinn, který Sofii navrhl, že bude hrát jejího snoubence, aby ochránil její pověst. Sofie nečekala, že by mohla podlehnout Quinnovu kouzlu a že jí předstírané zasnoubení přestane stačit...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Magnate´s Mail-Order Bride

Mesačnica
25.07.2023 1 z 5

(SPOILER) Ten začiatok bol úplne pritiahnutý za vlasy. Ochrániť česť ženy? Akože vážne? Sme v 18. storočí, či v ktorom? Čítala som to kvôli baletnému prostrediu, no a Sofia mi prišla tým tancom natoľko deprimovaná, že sa z neho už nedokázala tešiť. Ináč, ak to bolo aspoň trošku vierohodné, čo sa týka médií, tak slávnym ľuďom nie je čo závidieť. Niekedy mi to prišlo dosť hlúpe, že už som sa nevedela dočkať, kedy to dočítam a niekedy to celkom ušlo. Ale čakala som trošku viac.

blanci
31.07.2020 4 z 5

celkem lehká oddychovka . předstírání zasnoubení a nečekana láska je časté téma.