between between komentáře u knih

Křížová cesta Křížová cesta Jeff Grubb

Pro fanoušky skvělé hry Starcraft jednoznačná volba. Zdánlivě nepřináší mnoho nového, jelikož popisuje kampaň / příběh samotné hry. Přesto nebo možná právě proto, je příběh člověku bližší a dozvídá se více souvislostí a detajlů o známých postavách.

04.04.2013 5 z 5

Velká cestovní kniha: Česká republika Velká cestovní kniha: Česká republika Petr David

Praktické, že je to děleno podle regionu, takže si člověk najde zajímavosti v okolí kam se chystá. Občas do toho nahlédnu, než někam jedu, abych získal inspiraci.

29.01.2013 4 z 5

Nejznámější dobrodružné treky světa Nejznámější dobrodružné treky světa kolektiv autorů

Pěkná kniha, kterou otevírám když hledám inspiraci na dovolenou. Nejsou tam všezahrnující informace k trasám, ale hrubou představu to dá a lze se rozhodnout, zda pak hledat podrobnější informace jinde.

28.01.2013

Brida Brida Paulo Coelho

Na můj vkus přehnaně nábožensky/sektářsky orientované, což mi zkazilo celý dojem.

27.01.2013

Smích a pláč Afriky: Cestou kolem jednoho kontinentu Smích a pláč Afriky: Cestou kolem jednoho kontinentu Martina Svobodová

Zajímavé čtení i některé názory. Ačkoliv cestopisy moc nečtu, tak mě to udrželo v zájmu o pokračování co bude dál. Pravdou je, že ke konci mi přišlo, že té skepse nad africkou situací už je v knize trochu moc. Ke konci cesty je rovněž znát únava z cestování a kratší rozepisování o posledních státech. I přes zmíněné, to bylo příjemné čtení a přestože člověk ne se vším souhlasí, tak to člověka přiměje k zamyšlení a utvoření si vlatního názoru a to je určitě dobře.

17.01.2013 4 z 5