Velká cestovní kniha: Česká republika

Velká cestovní kniha: Česká republika https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137565/velka-cestovni-kniha-ceska-republika-137565.jpg 4 14 4

Velká cestovní kniha - Česká republika Velká obrazová publikace - průvodce po ČR s mapou 1:550tis - 52 nejkrásnějąích motoristických tras po ČR - řazeno podle lokalit ( jiľní Čechy, severní Morava atd. ) - více neľ 1000 hlavních cílů - zajímavosti kulturní, přírodní, technické - návrhy na pěąí a cyklo výlety - praktické informace - ubytování, otevírací doby, infocentra aj. - barevné fotografie... celý text

Květinka008
14.10.2022 5 z 5

Chtela jsem se knihy zbavit jako dalsi podobne, ale jak jsem jí listovala (protoze precist asi kniha typu enycyklopedie nikdy doslova nejde), zjistila jsem, ze jsou v ni skvele tipy. Perfektni zpracovani, podrobne,logicke, autori si fakt makli. Navic velice kvalitni provedeni na kridovem papiru. Zustane v me knihovne a priste planuju vylet s jeji pomoci. Vlastne u ted me inspirovala, abychom vyrazili po letech na podzimni prazdniny do Podyji :-)

Magrata15
12.03.2020 5 z 5

Super tipy na výlety nejen po hradech a zámcích, ale i do měst a jejich pamětihodností a po přírodě v České republice.

Selinute
19.01.2016 5 z 5

Vynikající! Každou volnou chvilku ji beru do rukou, listuji v ní a objevuji nové a nové zajímavosti a výletní cíle.

between
29.01.2013 4 z 5

Praktické, že je to děleno podle regionu, takže si člověk najde zajímavosti v okolí kam se chystá. Občas do toho nahlédnu, než někam jedu, abych získal inspiraci.