bertrand32 bertrand32 komentáře u knih

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Kniha má vcelku dobrý děj. Trochu mi tam nesedí ty kapitoly o Sue, je to matka, těch tří kluků, to ano, ale říkal sem si, jakou má vlastně roli nebo pojítko v tom příběhu....vlastně tam celou dobu vystupuje pouze jako milenka šerifa a pár kapitol je o minulosti a dětství těch kluků...a to je všechno. Chybí tomu taky lepší konec té knížky. Postava Alex je asi kapitola sama pro sebe, jen o ní samotné by se dala napsat kniha :-) Vzhledem k tomu, co celou dobu prožívala, a jaké dělala kolikrát až nepochopitelné věci, tak je až zázrak, že vůbec ten případ zvládla vyřešit...Ale nevdala se, i když byla na morálním dně....Má to napětí, zápletky, takže to stojí za výběr. Ale žádná kniha nebyla, není a nebude úplně dokonalá, vždycky tam bude pár chyb . Je to jako s člověkem.

29.06.2018 4 z 5

Po noci přijde den Po noci přijde den Anita Diamant

No, jak to říct....Kniha je sice napsána na podkladě skutečné události, ale nevím, zdá se mi to takové syrové, děj jakoby se zastavil na událostech za zdmi samotného tábora, to, co se děje zvenčí je osekané...Ke konci knihy sem se trochu ztrácel...ukončení příběhu mohlo být promyšlenější. Ale úplně špatná kniha to není, člověk si aspoň udělá obrázek v jakých podmínkách ti zajatci žili a s čím vším museli bojovat. Nicméně - za mě - 3 hvězdičky.

25.06.2018 3 z 5