Bella11 Bella11 komentáře u knih

Bajky o štěstí od paní Goose Bajky o štěstí od paní Goose Elyse Breemen Aronson-Van

Kniha měla celkem krátké příběhy, které byly poučné a nechali mě na konci vždy doplnit správné chování hrdiny příběhu.

30.06.2021 3 z 5

Bubáček a klobouková víla Bubáček a klobouková víla Daniela Krolupperová

Je to moc pěkná kniha, ale mrzí mě, že jsem začala číst od konce. Doufám že dostanu i předchozí díly :-). Knihu bych určitě doporučila.

11.01.2021 4 z 5

Krákorčina abeceda (písmena, slova, básničky, úkoly, obrázky, slovníček) Krákorčina abeceda (písmena, slova, básničky, úkoly, obrázky, slovníček) Alena Léblová

Občas se v knize našla hodně těžká slova, ale pomohla mi se zapamatováním i ne moc používaných písmen. Asi bych ji nedoporučila začínajícím čtenářům. Moc se mi líbili úkoly u každého písmenka.

11.01.2021 3 z 5

Pohádkový svět Pohádkový svět Eva Horáková

Na této edici knih je super, že se stupňuje obtížnost čtení. Moc se mi líbí a je super pro učení čtení genetickou metodou.

11.01.2021 4 z 5

Do pohádky se zvířátky Do pohádky se zvířátky Eva Horáková

Tato kniha se mi líbila, ale měla vcelku dlouhé příběhy, na to že je kniha určená začínajícím čtenářům, ale zvládla jsem to :-).

11.01.2021 3 z 5

Zvířátka Zvířátka Eva Horáková

Příběhy jsou kraťoučký, takže se mi hezky četly.

26.07.2020 5 z 5

Moje maminka je nej Moje maminka je nej Eva Horáková

Na knížce se mi líbily originální pohádky, velice dobře se mi četla, protože začíná krátkými slovy s velkými písmeny a postupně přechází do delších slov a menších písmenek. Knížka je krásně ilustrovaná a je to má první kniho co jsem přečetla sama.

26.07.2020 5 z 5