Bubáček a klobouková víla přehled

Bubáček a klobouková víla https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449459/bmid_bubacek-a-kloboukova-vila-9fu-449459.jpg 4 17 17

Bubáček série

Volné pokračování série knížek o strašidýlku Bubáčkovi To byste neuhodli, koho ukrývá Lukáš v kapse – strašidýlko jménem Bubáček! Společně zažívají spoustu dobrodružství a tentokrát během prázdnin odjedou k dědečkovi na venkov. Zatímco Lukáš vyrazí s dědou do lesa na houby, Bubáček se vrhne na průzkum půdy, kde objeví… kloboukovou vílu! Ta je moc smutná, ztratil se jí totiž klobouk, v kterém bydlí. Jen co se Lukáš vrátí, pustí se všichni do hledání. Vyřeší záhadu, kam klobouk milé víly zmizel?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bubáček a klobouková víla. Přihlašte se a napište ho.

tez80
17.05.2021 3 z 5

Ideální letní čtení pro začínající čtenáře, dokonce s pracovním sešitem. Kniha i pracovní listy by mohly být skvělým materiálem pro výuku čtení a prvouky na konci první nebo začátku druhé třídy (případně úkol na letní prázdniny?).
Osobně vidím ale problém v přílišné jednoduchosti a v zahazování zajímavých motivů, které by mohyl být vzaty do hry a rozvedeny. Největší škoda je, že klobouková víla je vílou, která se stará o vzpomínky a navíc bydlí u dědečka na půdě plné starých krámů. Připadá mi to jako naprosto zahozená příležitost. Je to jen konstatováno a dál se řeší pořád jen ztracený klobouk, který nemá žádnou jinou funkci, než že v něm víla spí.

Bella11
11.01.2021 4 z 5

Je to moc pěkná kniha, ale mrzí mě, že jsem začala číst od konce. Doufám že dostanu i předchozí díly :-). Knihu bych určitě doporučila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bubáček a klobouková víla v seznamech

v dalších seznamech2x