BarcaStell BarcaStell komentáře u knih

Holubí letka bojuje se zločinem Holubí letka bojuje se zločinem Andrew McDonald

Já miluju holubi a tahle knížka je úžasně ilustrovaná a napsaná.Skvělá určitě doporučuji.️️

13.06.2021

Návrat zlej sudičky Návrat zlej sudičky Chris Colfer

Nejlepší knihy ze všech na světě. Další díl byl super napínavý trochu smutný ale fascinující. Už se těším na další díl! A ať pořád tak úžasnej jako ta 1 a 2 ️

26.05.2021

Pohádky z druhého břehu Pohádky z druhého břehu Kateřina Lindnerová Mudroňová (p)

knížka byla hezká ale i strašidelná nejvíce se mi líbil první příběh ten byl srandovní a hezký

11.10.2020 2 z 5

Historky z lesa Historky z lesa Claudio Cernuschi

Krásná kniha z krásnými obrázky.

26.02.2020 5 z 5

Los králem lesa Los králem lesa Ulf Stark

Knížku jsem přečetla za jediný den. Líbil se mi příběh o tom jak los získal důvěru sám v sebe, i když si na začátku vůbec nevěřil, že by mohl být dobrým králem lesa.

24.02.2020 5 z 5

Byliny malé čarodějky Byliny malé čarodějky Polonca Kovač

Knížka se mi četla dobře. Líbilo se mi na ní, že tam bylo hodně poučných věcí o bylinách, takže jsem se toho hodně o bylinkách dozvěděla.

24.02.2020 5 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Když jsem tuhle knížku začala číst, tak jsem si myslela že mě bavit nebude, ale právě na opak. Tahle knížka je moc hezky napsaná a dobře se čte, mě osobně se moc líbila, nevím jak ostatním, ale klidně bych si ji přečetla znova.

21.04.2024 3 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Tohle je moc hezká knížka, když jsem ji začala číst tak jsem si myslela že se mi líbit nebude, ale právě že na opak.

21.04.2024 3 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Je to hodně zajímavá knížka. Přijde mi zvláštní, že se A probudil každý den v těle někoho jiného a prožíval tím život z pohledu někoho cizího. Kniha je psaná velice čtivě, doporučuji pro čtenáře fantasy.

05.03.2024 3 z 5

Kamarádky od koní Kamarádky od koní Antje Szillat

zajimava knizka, je moc pekna. :)

10.04.2022

Holubí letka má pro strach uděláno Holubí letka má pro strach uděláno Andrew McDonald

Super knížka moc se mi líbí.

21.07.2021

Povídání o svaté Anežce České Povídání o svaté Anežce České Lenka Rožnovská