bacouch bacouch komentáře u knih

Jednou budeš Arab 2: Dětství na Blízkém východě (1984-1985) Jednou budeš Arab 2: Dětství na Blízkém východě (1984-1985) Riad Sattouf

I druhý díl byl výborný. Sledujeme hlavního hrdinu jak nastupuje v Sýrii do školy a jaká pedagogika se tam provozuje. Dost hustý čtení. Ale už jsem asi otrlá, a tak se mi to četlo lépe než díl první. Už jsem si zvykla i na šíleného otce a s chutí se pustím do třetího dílu.

27.08.2019 5 z 5

Holčička, která milovala hřbitovy – a jiné povídky Holčička, která milovala hřbitovy – a jiné povídky P. D. James (p)

No...tak dočetla jsem to, ale že bych z toho byla nějak extra nadšená, to ani ne. Hodně se mi líbily asi 3 povídky z 6. Myslím, že se PýDý a já už nepotkáme.

27.08.2019 3 z 5

52 změn 52 změn Leo Babauta

Hodnotila bych asi tak 3 1/2 *. Kniha zajímavá, ale upřímně, kromě asi dvou kapitol nic objevného nepřinesla. Pro mě je mnohem zajímavější kniha na toto téma https://www.databazeknih.cz/knihy/jak-vycvicit-divokeho-slona-a-dalsi-dobrodruzstvi-na-ceste-bdelosti-276265

11.04.2019 3 z 5

Přímý zásah Přímý zásah James Patterson

Nevíte náhodou, zda už vyšlo pokračování a pokud ano, pod jakým názvem? Díky :-)

21.12.2018