awkwardgaia awkwardgaia komentáře u knih

Most sebevrahů Most sebevrahů Taylor Adams

Od knihy jsem čekala trochu víc. Na to, že měla přes dvě stě stránek, tam byl děj popsán pouze z jedné scény. Myslím, že se mohla odehrávat na více místech, ne pouze na mostě. Na druhou stranu byl děj dopodrobna popsán. Kdo má rád knihy, kde je vše dopodrobna, tak si knihu jistě užije. Kdo má radši více scén a méně dopodrobna, kniha asi nebude úplně tou pravou. I tak jsem si ale knihu dokázala užít, a ukázala mi, jak silné dokáže být sourozenecké pouto, které jsem já nikdy nepoznala.

10.05.2023 3 z 5

Poslední dny noci Poslední dny noci Graham Moore

Nemám snad žádné výhrady. Kniha je skutečně složena z historických dějů, a i úplní nešikové na fyziku, jako jsem třeba já, ji tam určitě pochopí. Díky knize jsem pochopila, jak funguje elektrický proud, a poznala jsem více zblízka mnoho vynálezců z dávných dob. Historické romány jsem nikdy moc nečetla, ale tenhle byl opravdu skvělý.

10.05.2023 5 z 5

Pokoj zázraků Pokoj zázraků Julien Sandrel

Když jsem knihu koupila, skončila v knihovně a ještě dlouho jsem ji nečetla, ale pak jsem po ni jednou sáhla. Myslela jsem, že tam bude vše jenom kolem ,,kluka v kómatu", ale kniha mě mile překvapila. Smutná byla, ano, ale čekala jsem, že to na psychiku bude horší. Hodně lidí zde píše, že je překvapilo, jak muž mohl takhle vystihnout mateřskou lásku, lásku mezi synem a matkou. Mě to ale tolik neudivuje. Přesně v téhle knize jde vidět, že i muži mají skutečnou a bezmeznou lásku, jen ji v reálném životě tolik neprojevují.

10.05.2023 5 z 5