Arsene Arsene komentáře u knih

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Pride mi viac viditelny ten osial okolo Kariku, lebo ho daktori mame za Boha, ako kvalita. A to co z toho spravila nakoniec Jojka bol nepozeratelny nudny trapas. Pribeh postaveny v podstate na neuplnych legendach mozno podporil Tribec ale po docitani som lutoval ten tyzden po veceroch ktory som mohol stravit viac s priatelkou

26.01.2021 2 z 5

Gauč alebo šťastie Gauč alebo šťastie Lucia Pastierová Čarná

Kniha je prinosom. Bez silenia hodnotim jej prinos ako potrebny. Pocas korony sedime doma. S mobilmu v rukach. Za pocitacom. Dostava chrbtica a brucho. Ziaden pohyb. A ak nemame pristupne rady profesionalov a fitka sunjavtete, tato kniha ma mnoho rad. Postupov. Motivuje. Ma par receptov a kto ma rad Marosa Molnara, dozvie sa aj mnohe z jeho zivota. Autor si dal zalezat a je jasne ze vie co robi a je si tym isty. Najma, pozrite za tie roky vyskedky, ktore ma.

03.03.2021 4 z 5

(Ne)bezpečný internet (Ne)bezpečný internet Tomáš Šalmon

Keď sa pozriem na facebook a čo všetko sú tam ľudia schopni postovať a vidim, že vyšla tato kniha.... HALELUJA! Mozno prispeje do toho neprehladneho neporiadku v ktorom všetci vedia všetko a nikto nevie nič. Zaujala už zverejnená ukážka a nesklamala kniha na vlastné oči. Teraz otázkou zostáva, ako ju dostať medzi ľudí. Skôr než nebude neskoro.

26.01.2021 5 z 5