AnnaAm AnnaAm komentáře u knih

Krvavé Impérium Krvavé Impérium S. J. Kincaid

Na tento díl jsem se moc těšila. Bala jsem se však toho jestli autorka bude pokračovat ve stylu prvního díla Diabolika. Krvavé impérium přesáhlo veškeré moje očekávání. Už od první stránky jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Pořád mne kniha udržovala v napeti,nenechala mne ani na chvíli vydechnout.A ty zvraty?Paneboze já z te knihy málem dostala infarkt.(v dobrým) Už od prvního dílu jsem věděla ze autorka je schopna všeho a ve druhem mi jen dokázala ze jsem mela pravdu. Takze knihu doporučuji všem kteří se nebojí zažít i něco jiného než ,,a žili stastne az navěky ,,. Miluji tu knihu a miluji autorku za to,ze je tak nebojacna a měni veškerý pohled na muj knižní svet.

16.10.2018

Náš tajný příběh Náš tajný příběh Jessi Kirby

Knižku jsem si vzala jako letní čtení k moři. Musím ale říct, že pokud bych ji četla doma, nevím zda bych knihu dočetla. Námět knihy byl docela dobrý, ale přijde mi, že se do toho autorka trošku zamotala. Olivie se probudí z kómatu na nic si nevzpomíná má velké tajemství o kterém lidi vědí ale zázračně ji to nechce nikdo říct. Začínala jsem byt na ,,velké tajemství" alergická. Co autorka neustále zmiňuje je to, že Olivie ani neví kdo je. Kdo vlastně jsem jak se mám chovat, koho vlastně miluji atd. ? Někdy mi to přišlo až přitažené za vlasy. Skoro od začátku knihy jsem přesně věděla jak to skončí. Celá kniha se hrozně táhla, když už ale přišel konec byl na můj vkus až příliš rychlí. Je to téma se kterým se dá pracovat, škoda že autorka nešla víc do hloubky.

18.06.2018 3 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Tak čím mám začať? Mňa knižka vobec nezaujala. Príbeh bol vlastne uplne o ničom, a po dočítaní ani neviem čo som čítala. Zo začiatku som sa nevedela ani začítať, keď sa to nejakým zázrakom podarilo tak ma v čítaní rušili fanfikcie. Neviem prečo autorka mala potrebu tam fanfikcie dodávať ale za mna to narušilo súdržnosť celej knihy. Boli tam úplne zbytočné. Hlavne tie dvojstránkové. Myslela som, že keď je kniha o dvojčatách hlavné hrdinky budú dve. Mýlila som sa. Všetko sa točí len okolo Cath, ktorá mi vobec neprirástla k srdcu. Je psychicky narušený človek, ktorý by mal brať prášky, alebo sa aspoň liečiť. Prišla mi ako naivná káča, ktorá si myslí, že sa svet točí len okolo nej. Knižku som len s tažkosťami dočítala. Uričite knižku nedoporučujem niekomu, kto od kníh niečo očakáva, nieje to ani pohodové čítanie, ani nič odpočinkové. Len sa každou stránkou modlíte nech už skončí.

15.08.2017 odpad!