AničkaHra AničkaHra komentáře u knih

Ano, pane Božský Ano, pane Božský Lucie Srňánková

Pan Božský je kniha, která Vás hned od první stránky semele, jako doslova, já brečela už na druhé straně ale nebojte i když je knížka plná dramat nebudete jenom smutnit, naopak budete se smát a taky Vám bude pěkný horko až se na scéně objeví pan Božský
Ano, pane Božský je kniha o druhých šancích, na lásku, přátelství, vztahy v rodině, ale ne všechny druhé šance mohou být naplněny a tak se nechte pohltit příběhem cukrářky Evy, která po smrti manžela neví, co dál se životem, navíc má narušený vztah s matkou.
Evu jsem si hned zamilovala, není to žádná otravná hrdinka, ale žena, která si prošla spoustou nehezkých věcí, ale nakonec sama ví, že se musí vrátit zpátky do života v ten moment zasáhne osud potkává okouzlujícího Sama, vtipného, sexy milionáře, prostě pana Božského, který dokáže dokonce opravit i chlaďák(jako ano to mě dostává když takový kravaťák neváhá vrhnout rukávy a opravit třeba zrovna chlaďák) neskutečně je to k sobě táhne a i když jejich vztah může zkomplikovat mnoho věcí přesto se do nové lásky nebojí vrhnout naplno a nehledí zpátky, jenže jejich okolí už s nimi tolik pochopení nemá a tak bojují nejen za svojí lásku, ale i za přátelství a rodinu a vlastně tak trochu proti všem.....
I přes smutné téma, které se v knížce řeší je knižka taky plná vtipných momentů, některé hlášky jsou nezapomenutelné
Eva i Sam jsou postavy, které si Vás jednoduše získají svojí energii, vtipem a přitažlivostí, Lucka v knížce hrozně pěkně pracuje s emocemi, v průběhu děje nedostanete čas se nudit a najednou zjistíte, že jste u Epilogu

29.01.2024 5 z 5