Anička2712 Anička2712 komentáře u knih

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Knížka mě hodně zaujala, jak názvem, tak i přebalem. Dobře se mi četla,párkrát jsem se u ní dokonce i rozbrečela. Knížka je o vztahu tenegeru, kteří se poprvé setkají u kostela, když Emma venčila svého psa Texas,byl to docela zajímavý začátek. Určitě doporučuji si knížku přečíst.

31.03.2022

Písečníci a bludný asteroid Písečníci a bludný asteroid Václav Dvořák

(SPOILER) Tahle knížka mě hodně zaujala už tím jak vypadá, ale ještě víc mě zaujal její příběh.
Vypráví o klukovi jménem Tomáš, kterému je jedenáct let a o holčičce, které je šest let. Tomáš ji dostane na starosti na planetě Písečnici kde oba žijí.
Ani jeden nemají rodiče.
Tomáš se zajímá o vesmír a má zvláštní schopnost, vyznat v dolech, i bez světla najít cestu ven.
Jednou se Lucinka ztratila v dole a on ji tam sám našel,sice mu to trvalo pár dní ale našel ji.
Na Písečnici přiletěla vesmírná loď jménem Poutník. Posádka z Poutníku hledala nove členy do posádky. Když se dozvěděli jak se Tomáš vyzná v dolech tak ho do posádky vzali také. S Lucinkou byly menší problémy ale nakonec letěla s Tomášem také. A tak oba spolu jsou ve vesmíru, kde zažívají další a další zážitky.
Knížka se mi moc líbila, určitě ji doporučuji.
Řekla bych že dokáže každého nějakým způsobem zaujmout.

11.10.2021 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Knížka je o psovi, který když zemře tak se stane jiným psem. Vždy si pamatuje co zažil a co se naučil.Celou dobu hledá svého panička,se kterým byl už i na začátku. Je to úžasná knížka, je docela smutná ale rozhodně doporučuji.

02.05.2021