aneta6174 aneta6174 komentáře u knih

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Úžasná kniha, splnila vše nad má očekávání. Takhle zažraná jsem do knížky asi nikdy nebyla. Bylo to napínavé, krásné, hodně se to prolínalo s mým životem. Určitě bych tuhle knihu doporučila číst někomu dalšímu.

10.11.2022 5 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Je druhá kniha, kterou jsem četla od této sspisovatelky. Tato spisovatela píše krásně a vždy dokáže zapojit čtenáře do děje. Moc mě baví, jak knihy píše, ve spojení o vánocích.

23.04.2022 4 z 5

Zuzanka a její pes Ňufka Zuzanka a její pes Ňufka Jan Machač

Tuto knihu jsem si v dětsví moc oblíbila. Doslova jsem jí milovala a miluji dodnes. Když mám špatnou náladu vždy se k této knize vracím, a vždy mi mnohem zlepší náladu.

23.04.2022 5 z 5

Kouzelné Vánoce - vánoční zvyky a koledy Kouzelné Vánoce - vánoční zvyky a koledy Petr Šulc

Tato kniha se mi moc líbí a čtu si jí vždy o Vánocích.

Brumíkovy Velikonoce Brumíkovy Velikonoce Jan Piszkiewicz

Tuto knihu máme doma od mého dětství a myslím si, že doma jí možná máme už od bráchovo dětství. Tuto knihu si každé velikonoce moc ráda čtu. Je podle mě skvělá pro děti, protože se z ní dozvědí hodně informací.

Medvědí uspávanky Medvědí uspávanky Jana Štroblová

Tuto knihu máme doma, ještě po bráchovi. Mám jí moc ráda je skvělá pro děti, ale podle mě i pro větší lidi.

Vodník Fanda Vodník Fanda Miloslav Švandrlík

Tuto knihu jsem dostala, když jsem odcházela ze školky a mám jí i s věnováním. Tuto knihu mám moc ráda a pamatuji si, že jsem jí měla ráda i v dětství. Ráda si jí vždy přečtu i teď.