Anet11a Anet11a komentáře u knih

Zrádcova dýka Zrádcova dýka Kevin Sands

Naprosto to zbožňuju. Jenom mě trochu mrzí že to bylo tak krátké. Strašně moc se mi líbí přátelství Toma a Christophera. Je to rozhodně moje nejoblíbenější knižní série. Ale něco co mě úplně nehorázně štve je to, jak natiskli hřbet knihy, protože je mám krásně vyskládané v knihovně a u toho posledního dílu je to písmo úplně obráceně a vůbec se to tam nehodí. Vztekala jsem se nad tím asi týden. Vypadá to opravdu strašně a obráceně je tam dát taky nemůžu, protože i papír knihy má jiný odstín a vypadá to hloupě. Jsem jediná komu to tak vadí?

15.12.2021 5 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

(SPOILER) Tak Máj není nic pro mě. Mohla bych to číst kolikrát chci a stejně bych to nepochopila, i když je tu dost velká šance že jsem prostě hloupá :-). Vůbec se mi to nelíbilo a to co už vůbec nechápu je to co tam dělá Hynek. Jako Jarmilu a Viléma jakž takž pobírám ale co tam dělá Hynek?? Prostě po sedmi letech tam přijde a jako je konec, to prostě nedokážu pochopit. Doufám že už to nebudu muset číst. Abych to shrnula tak Máj si vysloužil 2.místo na seznamu frustrujících věcí.

24.04.2021 odpad!